Carline Bayilik ve Bayilik Şartları
Carline_Bayilik_SartlariOto kiralama bayiliği veren firmalardan biride carline oto kiralama.Avrupa’nın Sayılı Araç Kiralama markalarından biri Carline, Türkiye’de Zengin Rent A Car la yaptığı işbirliğiyle markanın Türkiye Tüm Haklarını satın almıştır. CARLINE markası MAYIS 2010 tarihinden itibaren Zengin Rent A Car şirketi çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Carline olarak amacımız hızla büyüyen sektördeki yerimizi alarak Frence ağını genişleterek Türkiye’nin araç kiralama sektöründe trendi değiştirerek alışılmışın dışında hizmet kalitesine dayalı firma anlayışını, her bütçeye uygunluk, her noktada teslim, hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirerek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, LİDER marka olmaktır. Türkiye deki oluşumu her gün firma konseptini taşıyacak iş ortaklarıyla birleşerek Bölgelere, İllere hatta starejik önemi olan ilçe oluşumuyla Türkiye deki yükselen değeri olmaktır.

Carline Bayilik Şartları

Cadde üzeri bir ofiste, Carline kurumsal görünümünü tamamıyla yansıtabilecek dekorasyon ile, sadece araç kiralama hizmeti verecek, bölgesindeki rezervasyonlara cevap verebilecek araç filosuna sahip, teknik ve personel altyapısı gelişmelere uygun kurumlara bayilik verilecektir.

Carline Bayilik Paketlerinin içeriği : Carline S2.3 oto kiralama programı, Acenta ve Kurumsal müşteriler için kullanılabilecek Yurtiçi ve Yurtdışı araç kiralama microsite, Operasyon & Sistem & Kalite eğitimleri.

Carline Bayilik İletişim Bilgileri

Tel : (362) 231 32 25
Fax : (362) 231 13 88
Adres : İstasyon Mah. Saadet Cad. No:91 Samsun / Türkiye


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.