Cafe Crown Bayilik Şartları
cafe-crown
Kahve denilince akla mis kokusu ve yoğun kahve tadıyla ilk gelen isim olan Cafe Crown bayilik şartları arasında reklam için ayrılması gereken oran sadece yüzde beş. Oldukça kabul edilir bir yüzde ile kahve keyfini pek çok noktaya yaymaya çalışan marka zaten dünya çapında ünlü ve başarılı bir marka. Kahve kültürünün keyfinin ülkemizde gelişmesini ve yayılmasını sağlayan Cafe Crown bayilik şartları oldukça cazip. Yatırım maliyeti 30.000 dolar olan sevilen marka, bayilik paketlerinin içeriğini şu şekilde belirledi.

Bayilik mekanı markanın kendisine ait konsept ve dekorasyonla hazırlanarak, bir ay boyunca kendi profesyonel ekibi tarafından işletilecek ve sonra bayilik alan kişiye devredilecek. Bu uygulamanın amacı isimlerine bayiler üzerinden de olsa ufacık bir leke sürmemek. İşinde profesyonel olan ve evrensel bir vizyona sahip olan marka, işi hiç bilmeyen birine bayilik verdiği taktirde tecrübesizlik nedeni ile ismini riske etmek istemediği için bir ay kadar süreyle bayilerin kendi ekiplerini de eğiterek ve işin püf noktalarını göstererek markayı kendilerine teslim edecekler.

Bu şekilde gıda sektöründe bayilerinde işe hakim olmaları sağlanmış olacak. Bir koşul daha var ki işletmeyi bayilerin kendilerinin yönetmesi. Bayilerin işin başında durması koşulu var. Dünyaca ünlü bir marka olan ve lezzeti ile kendini yılla önce kanıtlamış olan ve bugün hala en çok sevilen ve tercih edilen marka olan Cafe Crown bayilik konusunda gösterdiği titizlik konusunda oldukça haklı. Alınan bilgiler doğrultusunda kısa sürede bayilik sistemini bitirecek olan markanın bayiliğini düşünenlerin elini çabuk tutmasında fayda var. Kahve markaları arasında en güvenilir isim olan ve lezzeti dolayısıyla en çok tercih edilen markanın bayilik için talibi çok. İlgilenenlere bildirilir.


admin hakkında 1306 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.