Büyükler İçin Ferahlatıcı Naleli Süt
is-fikriHepimiz sıcak yaz aylarında bizi biraz serinletecek birşeyler içmek isteriz. Aklımıza ilk gelen ya buz gibi bir su yada soğuk bir kola olur. Asitli içecekler bir çoğumuzun tercih ettiği bir içecektir. Fakat insan vücudundaki zararlarını bildiğimiz halde yinede vazgeçilmezimizdir. Niye? Tadınız güzelliği ile asidinin ve soğukluğunun verdiği serinlik olabilir. Şahsen dü. şündüğümde soğuk bir ayran veya meyve suyu tercih edeceğime asitli bir içecek daha hoşuma gider. Fakat küçük yaşlarda bu tercihimden dolayı şu an mide sorunları yaşadığımdan asitli içecekler yasak. Bir çoğumuzda benimle aynı olduğuna eminim.

İşte tam da bu konuyu düşünürken aklıma naneli süt geldi. Nane ferahlığı sütün faydaları ve serinliği bir araya gelince ortaya güzel bir girişim fikri çıkabilir. Bu işe girmek istiyorsanız dikkat eilmesi gereken en önemli nokta ambalaj olmalıdır. Süt genelde çocuklara yönelik bir içicekmiş gibi lanse edildiğinden piyasada tutulması için ambalajının iyi tasarlanması gerekir. Benim düşüncem enerji içicekleri için kullanılan kutulardır. Kesinlikle klasik süt modelinden uzak durulmalı daha çok erişkinlere özel tasarlandığı belli edilmelidir.

Büyükler için naneli süt fikri uzun zamandır aklımı kurcalıyordu ve sizinle paylaşmak istedim. Piyasada belki naneli süt var olabilir fakat özel tasarımlı teneke kutularda yaz aylarına özel üretilen ayrıcalıklı bir naneli süt olmadığı kesin. Belki bu girişim sizi bekliyordur….


admin hakkında 1305 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.