Bursa Kebap Evi 40 Şube Daha Açacak
iskenderBursa kebap evi şubeler açarak büyümeye devajm ediyor.Kebabıyla ünlü Bursa’nın en özel lezzetlerini 2003 yılından bu yana orijinaline sadık kalarak müdavimlerine ulaştıran Bursa Kebap Evi, bu yıl 40 yeni şube daha açmayı planlıyor.

2008 yılında markanın ilk bayiliğini alarak yola çıkan ve 2010 yılında markanın tüm haklarını satın alarak yola devam eden Cem ve Caner Helvacı kardeşler, markayı satın alma sürecini ve gelecek hedeflerini paylaştı. Üç yıl gibi kısa bir sürede 33 bayiye ulaşarak yüzde 300’lük rekor büyüme gerçekleştiren Bursa Kebap Evi, yıl sonuna kadar 40 bayii açarak Türkiye ve dünyaya Bursa lezzetlerini ulaştırma hedefinde.

Türkiye’nin yanı sıra konsepte ve lezzete sadık kalabilecek her ülkede franchise sistemi ile yayılmaya sıcak bakan Bursa Kebap Evi, Kuveyt, Katar ve Suudi Arabistan ile görüşmeleri sonucunda Ortadoğu’ya da göz kırpıyor. Helvacı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cem Helvacı, yerli ve yabancı yatırımcıların markayla şimdiden ilgilendiğini belirtirken markaya güvenen ve işinin başında duran yatırımcılarla çalışmaya özen gösterdiklerini söyledi.


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.