Bun Design Bayilik Şartları ve Bayilik Bedeli
Bundesign için bayilerin rolü, başarımızdaki büyük etkenlerden biri ve bu nedenle bayi seçimi konusunda son derece titiz davranıyoruz. Verdiğimiz bayilik lisansı ile bayiye, Bundesign adı ve markası altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanıyoruz. Ayrıca bayilerimize bölge imtiyazı vererek, verilen lisans için alışveriş merkezi ya da caddede bölge koruması sağlıyoruz.

bun designKurulum maliyeti, kaliteden taviz vermeden karlılık oranını maksimum tutacak şekilde belirlenmiştir. Bölge koruması, proje, eğitim, ücretsiz iş geliştirme gibi destekler markanın verdiği desteklerden yalnızca bir kısmını oluşturuyor. Bun Design ciro üzerinden pay almıyor ve reklam katkı ücreti talep etmiyor.1998 yılında kurulan Bun Design, İstanbul, Ankara ve Bursa başta olmak üzere Türkiye tasarım mağazacılık sektöründe öncülük ediyor. Bun Design’ın başarı için çok yoğun çalışan insanlardan oluşan muhteşem bir takımı var.

Bun Design Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: Bun Design

Kuruluş Yılı: 1998

Merkez: Türkiye

Bayilik Paketleri: Mağaza Konsepti – Stand Konsepti

Ciro Primi (Royalty Fee): Yok

Reklam Katılım Ücreti: Yok

Sözleşme Geçerlilik Süresi: 1 yıl (çalışıldığı sürece yeni sözleşme bedeli alınmıyor.)

İşe başlama süresi: 10 – 15 gün

Min. Metraj: 9 m2 stand – 20 ila 40 m2 arası mağaza

İsim Hakkı Bedeli: 5.000 USD

Min. Stok Yatırımı: 15.000 TL

Minimum dekorasyon yatırımı: 10.000 TL.

Min. Toplam Maliyet: 30.000 TL + KDV

 

Bun Design’ın Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler

– Eğitim

– Proje

– Bölge Koruma

 

Başvuru sahibinde aranan özellikler

– Adayın işletme başında bulunması gerekiyor veya adayın güvendiği bir yakınının işletme ile ilgilenmesi bekleniyor.

Bun Design’dan Bayi Adaylarına Mesaj

“Şu anda yaklaşık 30 şubemizin %60′ı bayilerimiz tarafından işletiliyor. Hedeflerimize ulaşırken ve kazanırken bizimle aynı aile içinde olmayı düşünerek başvuru yapan tüm bayi adaylarına amacımızın bayinin başarısı olduğunu bilmelerini isterim.”

Neden Bundesign Bayi’si Olmalısınız?

Muhteşem Ürünler

Bundesign sürekli kendisini yenileyen ürünleriyle tasarım sektörünün öncü markasıdır. Bayilerimiz şifreli web sayfamızdan anlık olarak merkez stoklarını görebilirler, siparişlerini verebilirler. Bundesign stoklarında olan istedikleri ürünü satınalma özgürlüğüne sahiptirler. Sadece ilk seferinde konsept oluşumu nedeni ile ürünler merkez tarafından belirlenir.

Profesyonel Destek

Bundesign olarak şubenizi açmadan önce ürün ve satış eğitimi veriyoruz. Destek birimlerimiz işinizi geliştirmeniz için size en iyi danışmanlığı sağlıyor.

Önemli Fırsatlar

Bundesign’ın başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Markamız, alışveriş merkezleri tarafından talep edilmektedir. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Tüm alışveriş merkezleri ya da alışveriş caddelerindeki tanınmış perakende markalarının yoğun olduğu yerlerdeki lokasyonları bayi adaylarımız için uygundur. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları bayi’lerimize sunmaya devam ediyor.

 

Bayilik Başvuru Formu için Tıklayınız


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.