Bulutoğlu Börek Bayilik Veriyor
bulutoglu borek1960 Yılından beri faal olan şirket 2008 yılından sonra baklava ve borek üretimine başladı.İşte bulutoğlu börek bayilik şartları.Türkiye’nin 100lerce kuruluşuna Su böreği Baklava üreten Bulutoğlu Börek  & Baklava 3 Ana başlık altında hizmet vermektedir.

1)  Toptan Su böreği ve baklava satışı : İstanbuldan Ankaraya kadar  günlük 150 noktada Bulutoğlu börek&baklava ürünleri tüketilmektedir.

2) Evlere Tepsiyle Satış : Özel gün davet , doğum   günü ,  organizasyon için haftanın 7 günü boyunca 24 saat İstanbul   genelinde evlere su  böreği baklava satışı yapılmaktadır. Müşterilerimiz   en ucuz fiyata (kg fiyatına)  siparişe göre üretilen sıcak ve taze   olarak tepsiyle su böreği baklava   alabilmektedir. Bu şekilde her gün   200 noktaya ürünlerimiz servis  edilmektedir.

3) Franchise Perakende Satış Noktaları : İstanbul   genelinde  artan yoğun ilgi üzerine su böreği baklava satışı aynı   zamanda her türlü unlu  mamullerin satışıyla birlikte müşterilerimize kg   lık olarak ve tepsiyle satış  olarak ekonomik ve en kaliteli koşullarda   satış yapılabilmektedir.

Bulutoğlu Börek Ürünlerinin kalitesinden ve farkından faydalanabilmek   için  İstanbul genelinde çok uygun koşullarla franchiselar    verilecektir.

Bulutoğlu Börek Başvuru  Kriterleri İLK 5 ŞUBE İÇİN İSİM HAKKI TALEP  EDİLMEYECEKTİR           MİNİMUM 60 METREKARE İLE 80 METREKARE ARASI MEKAN  GENİŞLİĞİ SİRKÜLASYONUN YOĞUN OLDUĞU ANA HARTERLER ÜZERİ VE KONUT  YERLEŞİMİNİN YOĞUN OLDUĞU BÖLGELER           YATIRIM BEDELİ MİNİMUM 35.000 MAKSİMİM  50.000 TL ARASI

SAĞLANACAK HİZMETLER LOKAL VE  GENEL REKLAM DESTEĞİ, TANITIM  VE REKLAM KAMPANYALARI           SATIŞ   FAALİYETLERİNİN YÜRÜTÜLMESİ SATINALMA DESTEĞİ LOJİSTİK DESTEK           KALİTE  GÜVENCE           ÜRÜN KG BAZINDA %100 KARLILIK           UYGUN GÖRÜLMESİ HALİNDE % 50 YATIRIM  DESTEĞİ

Farkımızdan yararlanmak için ve detayları görüşebilmek için  bizimle irtibata geçiniz. Bulutoğlu Börek İletişim Tel : 0  212 549 47 74           Mail : Franchise@bulutogluborek.com


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.