Bücürük Çocuk Giyim Bayiliği
bucuruk
Bücürük, günümüz itibari ile İstanbul Beylikdüzü’nde 10 Bin m2 kapalı alana sahip merkez binasına sahiptir. Üretim, tasarım, planlama, lojistik ve showroomun da yaklaşık 400 çalışanı, Türkiye’de kendi merkezine ait 50 mağazası, 300’ü aşkın bayisi, dünya ülkelerinde 80‘i aşkın corner satış noktaları ile yıllık 4 milyon adet ürünü nihai tüketicisine ulaştırmayı başarmaktadır.

BÜCÜRÜK, 2011 yılında gerçekleştirdiği ortaklıktan güç alarak ilk hedefini 2013 yılı sonuna kadar kendine ait mağaza sayısını 80, kendi merkezinden takip edeceği franchise sayısını 75, bu yıl çalışmalarına başladığı yurt dışı mağaza sayısını 50, ayrıca Türkiye ve dünya ülkelerindeki corner satış noktalarından oluşan bayi sayısını 500’e çıkartmayı planlamaktadır.

Bücürük Tekstil üretimini, modern üretim tesislerinde son teknoloji ürünler kullanarak gerçekleştirmektedir. Sahasındaki uzman personeli ve çalışanları ile Bücürük, üretim aşamalarının tamamında profesyonel bir anlayış ve ileri bir teknolojiyle çocuk tekstilinin en güzel, en kaliteli ve en ekonomik ürünlerini üretmeye devam ediyor.

Bücürük Tekstil’in, Ar-Ge bölümleri ve bütün destek birimlerinde çalışmalar yapan deneyimli kadrosu bugünün ve yarınların kıyafetlerini tasarlıyor, projelendiriyor, uyguluyor, üretiyor ve tüketiciye sunuyorlar.

Bücürük Tekstil olarak profesyonel ve dinamik bir yönetim kadrosu tarafından gerçekleştirilen çalışmalardan daha sağlıklı sonuçlar elde edildiğini biliyoruz. Bu nedenle yapılan bütün Ar-Ge ve istişare toplantılarında genç beyinlerin yönetimin her aşamalarına katılmaları sağlamak hedeflerimiz arasında. Kurum içi eğitimler ile yakın ve uzak geleceğin hedefleri ortaya koyuyoruz. Böylece hem gündelik üretim ve ihtiyaçlar konusunda bilgilendirmeler yapıyor hem de geleceğe dönük planlar yaratabiliyoruz.

Siz de bayilerine ekonomik açıdan uygun şartlar ve geniş bir ürün yelpazesi sunan bir mağazalar zinciri olan Bücürük ailesine katılmak istemez misiniz?


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.