Bu İnternet Sitesi Çok Kazandırır
İnternet üzerine hemen hemen her iş yapılırken bazı işler ya atlanıyor yada pek önemsenmediğinden yapılmıyor.İşte sizler için böyle bir iş fikri yayınlıyoruz…
Melda Aslanİnternet ilk kurulduğu günlerden beri çok fazla yol katetti.Başlangıçta bir kaç bilinen siteden haber okuyan guruplar yada bir kaç alışveriş sitesinde alışveriş yapan bireyler bugün sayıları binleri bulan sitelerden faydalanmaya başladılar.

Bukadar çok web sitesinin olması tüketici yani internet kullanıcılarınıda yormaya başladı.Bu nedenle yeni kurulan siteler genelde bir alanda uzmanlaşmış alışveriş siteleri olmaya başladı.Elbetteki halen her ürünün satan sitelerde iş yapıyor fakat bu pastadan pay alabilmek isteyen girişimciler siteleri dahada özelleştirerek bir konuya yoğunlaşmayı tercih ediyorlar.Zaten tercih etmeleride gerekiyor.

Peki internette her fikir hayata geçirildimi,kadın tüketimine dair her ürün satılıyor.Erkeklere ait her ürün satılıyor.Çocuk ve bebeklere dönük web sitelerinden herşey satılıyor.Peki artık farklı ne satılabilir?

Şöyle bir iş düşünün,toptancıları aradan kaldırıp doğrudan parekendecilere tarım ürünleri gönderebileceğiniz bir web sitesi yaparak siparişleri alıp ürünlerinizi parekendecilere gönderebilirsiniz.

Nasıl bir yol izlenmeli?

Herşeyden önce bu amaç için tasarlanmış bir web sitesini hayata geçirdikten sonra satmak istediğiniz tarım ürünlerini üreten çiftçilerle iletişime geçiniz.Bu arada da sitenizin amacını parekende firmalarına ulaştırmayıda ihmal etmeyin.Daha sonra site üzerinden ürünleri satış için hazır hale getirerek firmalara doğrudan tedarik imkanı sağlamış olursunuz.Toptancıların aradan çıkması hem bu işi yapacak girişimci için kazançlı olacak hem çiftçi için hemde parekendeci için.Doğru planlandığı taktirde oldukça büyük pazarlara hitap edebilmeniz mümkün.

Melda Aslan/Trendisfikirleri.com


admin hakkında 1327 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.