Brew Mood Coffee Tea’den Kahve Bayiliği
Brew Mood Coffee & Tea bayilik koşulları

Kahve endüstrisi dünyada ve ülkemizde hızla büyüyen ve her geçen gün yenilikçi ürünler sunan firmaların doğmasına olanak sağlamaktadır. Bunlardan biride 2015 yılında İzmir’de kurulan Brew Mood Coffee & Tea firmasıdır.

Firma kendine özgü tatları ile markalaşma sürecini başarıyla tamamlamış ve büyüme sürecinde bir çok kahve firmasından dahada başarılı olmuştur.

Büyüme stratejileri doğrultusunda 2019 yılında 24 adet bayilik verecek olan firma 20 bailiği ülkemizde 4 bayiliğide yurt dışında vermeyi planlamaktadır.

Hakkında:

Brew Mood Coffee & Tea zinciri, Türkiyede kahve & çay sektörünün, mağaza alanında, en geniş hizmet yelpazesini sunan; kahve, çay ve bu ikiliden ayrılmayacak bütün ürünleri, bir “satış aracı” olarak değil, “ihtiyaç” olarak gören, dolayısıyla tüm hizmet içerik çalışmalarını bu yönde ilerleten bir “organizasyondur”.

Brew Mood mağazaları içerisinde sunduğu ürünler ile temelde “demleme sanatının” inceliklerini toplumla buluşturmayı hedefleyen, yeni nesil “çay-kahve mağazacılığı” akımını başlatmış bir “organizasyondur”.
Bu özellikleri ile Brew Mood genel olarak;

– Klasik Dünya Kahveciliğini
– Yeni Nesil Demleme Metodlarını
– Kahve Workshop larını
– Ulusal Tatları ve Dünya Lezetlerini
– Çay ve Kahve İçin Ev Tipi Demleme Yöntem ve Ekipmanlarını
– Kendine Has Kahve/Çay Lezzetlerini ve Satışını

Bünyesinde barındıran, aynı zamanda “kalite ve bütçe” denkleminde her zaman tüketiciden yana olan, misafir memnuniyetinin her ne şartla olursa olsun pozitif olması yönünde eğitim, destek ve bilgi veren özel bir “Organizasyondur”.

Brew Mood Coffee &Tea Bayilik Koşulları

Ortalama 250 metre karelik mağazalarda ortalama olarak 105 bin dolarlık yatırım gerekiyor. Franchise giriş bedeli olarak 30 bin dolar ve aylık yüzde 4 royalty isteniyor. Özellikle merkezi yerler ya da üniversiteler yakın yerler tercih ediliyor.

İletişim için:

http://www.brewmood.com.tr/franchise.html


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.