Beko Beyaz Eşya Bayilik Bilgileri
beko_bayilik1977 yılında Beko distribütörlüğünü Atılım’a devreden Beko Ticaret, 1983 yılından itibaren güçlü tecrübe birikimi ile Beko markası adı altında Türkiye beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun 1990′lı yıllardan itibaren yurt dışı faaliyetlerine yönelmesiyle, Beko ihracat markası olarak belirlendi.

2000 yılına gelindiğinde ise Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun yeniden yapılanması sonucu Beko, Beko Ticaret A.Ş. bünyesinden çıkarak, Beko markası ile birlikte Beko A.Ş. çatısı altına girdi. Yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olma özelliğini taşıyan BEKO (Bayilik), yola “Dünya Markası” olma hedefiyle çıktı. Türkiye pazarındaki başarının 90’lı yılların başından itibaren yurt dışına da taşınmasıyla birlikte BEKO markası dünyanın 100′den fazla ülkesinde 280 milyon tüketicinin günlük hayatının bir parçası haline geldi. Bugün dünyanın herhangibir yerinde her iki saniyede bir, bir BEKO markalı ürün satılıyor.

Beko Yetkili Satıcı Bayisi olmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu linkten Beko Bayilik Başvuru Formuna giderek Bayilik Başvurusu yapabilirler.
Beko Yetkili Servis Bayisi olmak isteyen girişimcilerde bu linkten Beko Yetkili Servis Bayilik Başvuru Formuna giderek Bayilik Başvurusu yapabilirler.

Beko Bayilik İletişim Bilgileri
Çağrı merkezi : 444 1 404
BEKO MERKEZ
Karaağaç Cad. No:2-6 Sütlüce- İSTANBUL
Tel: (212) 314 34 34


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.