Bayilik Veren Tatlı Firmalari
tatliTatlicilik yapmak istiyorsaniz bu tatli isten cok para kazanmanizda mumkun.Damak tadina hukmeden bu markalarin lezzetli tatlilari ile para kazanmaniz oldukca kolay olacaktir.Iste o firmalardan bazilari

1- Osmanlı Tulumbacısı: Ozcan ve Orhan Durmaz isimli iki kardeş tarafından İzmit’te kurulan Osmanlı Tulumbacısı, Türkiye genelinde agresif bir şekilde büyüyor. Franchising sistemiyle şubeler açan Osmanlı Tulumbacısının şube sayısı 40′ı geçti. Osmanlı Tulumbacısının franchise giriş bedeli 25 bin TL. Şirket en az 16 metrekarelik dükkanlar açıyor. Bu büyüklükteki bir şubenin yatırım tutarı ise toplam 60 bin TL’yi buluyor. Tulumbayı ballı ve çikolatalı üreterek fark yarattıklarını belirten Osmanlı Tulumbacısı Genel Koordinatörü Özcan Durmaz, “Gölcük’teki imalathanemiz günlük bir buçuk ton tulumba tatlısı üretim kapasitesine sahip” diyor.
Telefon: 0262 311 22 99
E-posta: info@osmanlitulumbacisi.com

 

2- Tatlıcı Tombak: Tatlıcı Tombak da franchise sistemi üzerine kurulu ve ağını genişleterek büyüyen bir firma. Franchise için İstanbul ağırlıklı olmak üzere Marmara hedef bölge seçilmiş. 2014 sonuna kadar şube sayısının 100′e çıkarılması hedefleniyor. Yurtdışından da franchise talepleri alan Tatlıcı Tombak, bu konuda birkaç görüşme yapmış bile. Firma, 2014′te ihracata başlamayı, yurtdışına üretim ve şubeleşmeyi içinde barındıracak bir master franchise modeliyle çıkmayı hedefliyor. Küçük ölçekli bir Tatlıcı Tombak şubesi için yatırım maliyeti ve isim hakkı bedeli 60 bin TL olarak belirlenmiş durumda.
E-posta: info@tombakgida.com.tr
Web: tombakgida.com.tr

3- Meşhur Safranbolu Lokumcusu: Eren Gıda Maddeleri tarafından açılan Meşhur Safranbolu Lokumcusu’nun dördü kendisine ait, biri franchise olmak üzere beş şubesi var. Eren Gıda Satış ve İş Geliştirme Müdürü Harun Baybaş, franchising sistemiyle yeni mağazalar açacaklarını söylüyor. Bunun için İstanbul, Bursa, İzmir ve Antalya’ya öncelik verilecek. Ancak satış potansiyel görülen diğer illerden gelecek tekliflerde değerlendirilecek. Şirket, franchise giriş bedeli istemiyor.
Telefon: 0216 44110 82
E-posta: harun@safranlokum.com.tr


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.