Forivia ile satış yapın
foriviaFORIVIA olarak ürün ve hizmet kalitemizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Günümüzün hızlı değişen şartlarına ayak uydurmanız için internet üzerinden online işinizi yönetebilir, prim bilgilerinizi görebilir, sipariş verebilir, ürünler ve FORIVIA hakkında en son ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmek için kayıtlı bir e-posta hesabınızın bulunması gerekmektedir. Size mail yoluyla gönderilen kullanıcı adı ve şifreniz ile www.forivia.com web sitesine giriş yaparak işiniz ile alakalı tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

foriviaFORIVIA Temsilcisi Olmanın Avantajları
• İyi düzenlenmiş özgün bir iş modeli ile çalışın.
• Ek gelir veya tam zamanlı bir iş sahibi olun.
• Kaliteli ürünleri uygun fiyata alın.
• Sosyal çevrenizi genişletin.
• Kişisel becerilerinizi geliştirin ve kariyerinizi planlayın.
• Çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlayın.
• İşinizin gelişmesini kontrol ederek kendi iş planınızı oluşturun.
• Yüksek kaliteli ürünlerle Tam Müşteri Memnuniyeti sağlayın.
• Sıfır risk ile yüksek kazanç fırsatını yakalayın.
• Aylık minimum ürün satın alma şartı ve üyelik bedeli yoktur.

FORIVIA İş Planı Nasıl Çalışır?

FORIVIA İş Planı kendine özgün doğrudan satış iş modeli ile birçok farklı seviyede kazanç fırsatı sunar. Kazanacağınız primleri hesaplamak için kullanılan Performans Prim Tablosu, kişisel ve grup satış tutarınız ne kadar fazlaysa o oranda gelir elde edilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca bu iş planı sayesinde yapmış olduğunuz her alışverişten Hediye Puan kazanabilir, bu puanlar ile ücretsiz ürünler kazanabilirsiniz. FORIVIA bu planda hesaplamalar için Prim Puanı (PP), İş Tutarı (İşT) ve Hediye Puan (HP)değerlerini kullanır.

Prim Puanı (PP): Prim Puanı bir adet ürüne verilen bir puandır. Her ürünün farklı Prim Puanı vardır. Satış Temsilcileri kendi satışlarından ve grubunda yer alan diğer temsilcilerin satışlarından kazandıkları puanları Prim Puanı olarak biriktirir ve buna göre farklı seviyelerde gelir elde ederler. İş modelimizin en avantajlı kısmı toplanan Prim Puanının tamamının Satış Temsilcilerine dağıtılmasıdır. Her 1 PP, 1 TL kazanca eşittir.
(1 PP = 1 TL)

Performans Prim Tablosu: Her aya ait Performans Seviyeniz o ay boyunca sizin ve ekibinizin sipariş ettiği FORIVIA ürünlerinin Prim Puanı ile saptanır. Kişisel Performans Priminiz, geçerli Performans Seviyeniz ile o aya ait toplam Kişisel Prim Puanınız çarpılarak hesaplanır. Grup Performans Priminiz ise, geçerli Performans Seviyeniz ile direkt size bağlı alt gruplarınızda yer alan Satış Temsilcilerinin prim yüzdelerin farkının, alt grubunuzdaki Satış Temsilcilerinin Grup Prim Puanları ile tek tek çarpılmasıyla hesaplanır.
Performans Oranı Grup Prim Puanı(GPP)
%10 75 PUAN
%20 225 PUAN
%30 500 PUAN
%40 1.000 PUAN
%55 2.000 PUAN
%70 3.000 PUAN
%85 4.200 PUAN
%100 5.500 PUAN

Üye: FORIVIA işine yeni başlayan ve bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %10 un altında yer alan kişidir.

Satış Temsilcisi (ST): Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %10 ve % 85 (dâhil) arasındaki seviyelerde yer alan kişidir.

Lider Temsilci (LT): Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %100 seviyesine gelen Satış Temsilcileri, Lider Temsilci olur.
Sponsor Temsilci: Satış Temsilcisinin bağlı olduğu üst sıra temsilciye Sponsor Temsilci denir. Aynı şekilde her Satış Temsilcisi, kendisine direkt bağlı olan diğer kişilerin Sponsor Temsilcisidir.

İş Tutarı (İşT): İş Tutarı (İşT) her ürünün KDV Hariç Temsilci Alış Tutarına eşittir. FORIVIA İş Planında Prim Puan kazanmak için yapacağınız İş Tutarını temsil eder. İş Tutarı kampanyalı ürünlerde farklılık gösterebilir.

Hediye Puanı (HP): Satış Temsilcileri yaptıkları alışverişlerden satış karı ve performans primleri haricinde hediye puanlar kazanabilir. Bu hediye puanlarını kullanarak ürünlere ücretsiz sahip olabilirler. Tek seferde verdiğiniz 200 TL-500 TL arasında ki siparişlerde %5 Hediye Puanı, 500 TL ve üstü siparişlerde ise %10 Hediye Puanı kazanırsınız. Hediye Puanları ile ürünleri Hediye Puan Değerinden ücretsiz alabilirsiniz.
Aşağıdaki detaylı örnekleri inceleyerek prim hesaplaması hakkında geniş ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca primlerin dağıtılmasıyla ilgili her türlü sorularınızı müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.
Önemli Not: Tüm örneklerde 1 Prim Puan = 5.00 İş Tutarı olarak hesaplanmıştır. Perakende Satış Kârının %33 olduğu varsayılmıştır. Her ürünün farklı Prim Puanı vardır ve Perakende Satış Kârınız sizin satış fiyatlarınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örnek hesaplamalarda Hediye Puanlar hesaplanmamıştır. Ayrıca örneklerde belirtilen tutarlar brüt gelirleri göstermektedir.
Forivia Dış Ticaret Limited Şirketi

Tekstilkent A 19 Blok No:54 Esenler/İSTANBUL

Telefon : 0212 438 66 68 (Pbx)
Faks : 0212 438 31 66
Web : http://www.forivia.com
E-Posta : iletisim@forivia.com
Çalışma Saatleri : Hafta içi 09:00 – 18:00
Cumartesi 09:00 – 16:00


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.