Batik Giyimde Bayilik Firsati
batikormeFranchise açılmak istenen ülkeye ve ülkenin resmi prosedürlerine hakim olmak, perakendeyi bilen, girişimci ruha sahip, başarma hırsına ve tercihen geçmişinde başarılı iş deneyimlerine sahip olmak, nitelikli personel ihtiyacını karşılayabilmek, yönetebilmek ve yatırımın gerektirdiği finansal güce sahip olmak.

Batik Franchise Verme Süreci
Bize ulaşan BATİK Franchise Başvuru Formu incelendikten sonra franchise talep edilen ülkeye ziyaret gerçekleştirilir. Mevcut mağaza yerleri ve açılabilecek noktalar birlikte değerlendirilir. Yapılan değerlendirmelerden sonra franchise onaylanması süreci başlar. Yönetim tarafından onaylanan franchise ile karşılıklı sözleşmeler hazırlanır. Dekorasyon ile ilgili Mimarlık Departmanının onayladığı projeler uygulanmak zorundadır ve tüm inşaat süreci Batik Mimarlık Departmanı nezaretinde gerçekleştirilir.

Alımı yapılacak personeller Batik İnsan Kaynakları ile organize olunarak seçilir ve eğitimleri planlanır. Batik IT Departmanının yönlendirmeleri ile bilgisayar ve otomasyon sistemi kurulur. Ürün Yönetimi Departmanı satışın daha verimli olması için optimum ürün adetlerinin seçimi ve gönderilmesini organize eder. BATİK Yurtdışı Departmanı, Franchise alanın diğer Batik Birimleri ile bağlantılarını kurar ve bu iş sürecini yönetir.

BATİK FRANCHISELARINA SUNULAN DESTEKLER
BATİK mağazası açıldıktan sonra satış yönetimi, personel eğitimi, ürün yönetimi, reklam ve pazarlama çalışmaları, yeni mağaza arayışı gibi bütün operasyonel kısımlara kendi know-how bilgisi ile destek verir. Ayrıca Franchise alan Türk Vatandaşı ise teşvik konusu ile ilgilide destekte bulunulur.
Bu verilen kısa bilgilerden sonra stratejik işbirliğimizin başarılı olması ve daha verimli yol alabilmemiz için;
Franchise Talep Formunu doldurup göndermenizi rica ederiz.

Urünler için Tıklayınız

Her türlü soru ve öneriniz için info@batik.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tel: +90 212 554 60 22
Fax: +90 212 554 60 31
batik.com.tr


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.