Ayıklanmış Nar Paketleri
girisim-4İster ev hanımı olsun ister çalışan bir bayan, bazı şeyler inanılmaz zor gelebilir. Örneğin mutfakta. En sık şikayet edilen konuların başında ıspanak yıkamak ve nar ayıklamak gelir. Gerçekten zor bir iştir. Ispanağın hazır ayıklanmış,yıkanmış ve hatta doğranmış halde hazır paketler halinde bulmak artık çok kolay. Bu sayede ev hanımlarının büyük dertlerinden biri çözülmüş oldu. Çalışan bayan iseniz, işten eve gelir gelmez hemen mutfağa geçip hızlıca yemek yapmak zorundasınızdır. Ispanak uzun uzun yıkanması ve hatta suda bekletilmesi gereken bir sebzedir. Bunun için vakit gerekir. İşte bunu düşünerek hazır ıspanak paketlerini piyasaya sürüp akılcı bir girişim yapmışlar. Biz gelelim nar paketlerine.

Piyasada nar ayıklama aletleri mevcut. Fakat fazla bir rağbet görmediği kanısındayım. Bu nar ayıklama aletleri yerine hazır ayıklanmış nar paketleri sunsalar eminim daha akılcı bir girişim olurdu. Böyle bir işi yapmak aslında sadece emek gücü ve ambalaj gerektiren bir iş. Tutar mı diye merak edenlere ise gerçekten tutacağını rahatça söyleyebilirim. Nar hem zahmetli hemde etrafta leke bırakan bir meyve olduğundan bir çok bayan ve hatta eşleri bu hazır ayıklanmış temiz nar paketlerini satın almayı tercih edeceklerdir. Bunu hayata geçiren belki de siz olursunuz.


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.