Aygaz Bayilik Veriyor
aygaz
aygaz
Koç Topluluğu’nun, LPG sektöründe faaliyet gösteren ilk ve en büyük şirketi Aygaz, 1961 yılında kurulmuştur. Türkiye’de LPG (Likit Petrol Gazı) temini, stoklanması, dolumu, dağıtılması, satış ve satış sonrası hizmetlerin yanı sıra iç ve dış pazarlara yönelik gaz aletleri ve aksesuarları ile konfor cihazlarını üreten Aygaz’ın kuruluşundan bu yana temel felsefesi, tüketiciye ürün ve hizmet olarak en iyisini sunmak olmuştur. Aygaz, tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle sektörde yarım asırdır liderliğini sürdürmektedir.

Sayın Vehbi Koç, kuruluş aşamasında Türkiye’nin dört bir yanında Aygaz bayilikleri vererek Aygaz’ın bugünkü başarısındaki en önemli unsurlardan birinin temellerini atmıştır. Bugün Aygaz, LPG sektöründe faaliyet gösteren halka açık ilk ve tek şirkettir.

Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle beş milyon ailenin tercihi olan Aygaz, sunduğu yeniliklerle tüpgaz alanındaki liderliğini sürdürüyor. Değişik ihtiyaçlara yönelik farklı tüpgaz ürünlerini en üst düzey güvenlik standartlarında tüketicilerine sunan Aygaz, Türkiye’nin en bilinen ve güvenilen tüpgaz markası konumunda bulunuyor.

Tüpgaz alanında pek çok dernek tarafından ödüllendirilen Aygaz, Türkiye Kalite Derneği tarafından yapılan 2006 yılı Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi Araştırması’nda da tüm markalar arasında en yüksek puanı alarak memnuniyeti en yüksek marka oldu. Ayrıca Best Brands 2008 Araştırması’nda LPG kategorisinde marka gücü bazında lider marka olan Aygaz, tüm kategoriler bazında bakıldığında 4. sırada yer almaktadır.

Aygaz’da iki ayrı bayilikten tüpgaz bayiliği yada otogaz bayiliği talep edebilirsiniz.

Aygaz tüpgaz bayilik başvuru linki.
Aygaz otogaz bayilik başvuru linki.


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.