Awe-Cemre’den bayilik firsati
AWE CEMRE Awe-Cemre markalı ürünlerini ve mağazalarını yeni bir kurumsal çatı altında yenileyen grup, tüketicilerin karşısına modern bir kimlikle çıkıyor: Tüm ürün ambalajları yenileniyor; tüm Awe-Cemre satış noktalarında dış ve iç dizaynlar, raf sistemleri, görsel düzenler modern bir görünüm kazanıyor.

Yeni Awe-Cemre satış merkezlerinde uluslararası isimlerin imzaları var. Uluslararası Armani mağazalarının tasarımlarını yapan Fabrizio Lepore, Mimmo Farinaro ve Kerimcan Görgüler’in tasarımını yaptıkları Awe-Cemre mağazaları, doğanın topoğrafik özgün dokularından yola çıkılarak yalın ve fonksiyonel bir iç tasarımı benimsedi.

Awe-Cemre, geleceği olan bir iş kolunda karlı bir yatırım alanı arayan girişimcilere, markası ile benzersiz bir fırsat sunuyor. Türkiye’nin önde gelen tüm illerindeki alışveriş bölgeleri, bu yatırım için ideal merkezler. Awe-Cemre’nin ‘franchising’ sistemi, bitkisel ürünler alanında faaliyet gösteren veya yeni bir iş kolunda kârlı bir yatırım yapmak isteyen tüm girişimcilere açık. Awe Cemre mağazalarının 25-35 metrekarelik alanı bulunan şehrin işlek caddelerinde veya itibarlı alışveriş merkezlerinde yer alması gerekiyor.

İstanbul, Tokat, Ankara, Konya, Amasya, Gaziantep ve İzmir’de, mevcut 16 adet bayisi bulunan Awe-Cemre 2008 yılında bayi sayısını 100′e ulaştırmayı hedefliyor.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.