AVM’lerde Hangi Standlar Para Kazandırır ?
Hangi tür standlar avmlerde para kazandırır
Hangi tür standlar avmlerde para kazandırır

Orjinal iş fikirleri sitesi kurulduğu günden bu yana , girişimciler için en kazançlı işleri araştırıp ,burada sizlere ulaştırmaya çalışmaktadır.Bugün sizler için bir çok girişimcinin gözdesi olan AVM’leri inceleyip en karlı AVM stand yatırımlarına bakıp , uygun olanları sizlere iletmeye çalışacağız.

Son yıllarda bir çok stand ürünü karşımıza çıkmakta, son bir yıla kadar makara standları ile farklı bir tatlı türü satılmaya çalışılsada ömrü pek fazla uzun sürmedi.Şuan için girişimcisine zarar ettirecek gibi görünen bir yatırım niteliğinde.Aynı şekilde çikolata çeşmeleride girişimcisine fazla kazandırmamaktadır.
Peki en ideal AVM standları neler olabilir ?Şöyle bir incelersek halen gene şeker ve şekelrleme türü satan standlar kazanmakta ,sektörün canlı kalmasının en önemli nedeni çocukların bu pazarı ayakta tutması,aynı şekilde her daim girişimcisine kazandıracak bir yatırım.Özellikle bu pazarda haribo etkin bir oyuncu..

Bir diğer stand türü hediyelik eşya standı,cep telefonu aksesuarından küçük aksesuarlara kadar bir çok ürün gelen bayanları cezbedebilmekte ve girişimcisine paralar kazandırmaktadır.

Üçüncü olarak kozmetik standları,bunlar genelde açık parfüm satışı yapan standlar olsada ,bayan tüketim ürünlerinin asla zarar ettirmeyeceğini bir çok yazımızda belirtmiştik.Hanımların etkili bir tüketim potansiyelini düşünürsek girişimcilerin bu alandada kazanç sağlayacağını söyleyebilirz.

AVM’lerin stand kira fiyatları


admin hakkında 1324 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.