Avivasa Sigorta Acentelik Bilgileri
avanssigortaSigorta denince akla gelen ilk firmalardan biri olaN Avivasa son dönemlerde özellikle bireysel emeklilikle yaptığı atakla kar marjını iyice artırmış bir firmadır.

Türkiye’de sigortacılık sektörü hızla gelişmekte ve ülkemizin ekonomik büyümesine paralel olarak müşterilerimizin uzun vadeli tasarruf, emeklilik ve risklere karşı korunma ihtiyaçları gün geçtikçe artmaktadır. Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lider şirketlerinden biri olan AvivaSA, sahip olduğu vizyonu ile liderliğini sürdürmek ve başarılı acentelere daima öncülük yapmayı hedeflemektedir.

Avivasa Bayilik

Bu kapsamda hızla büyümekte olan acenteler kanalımız için, yenilikçi, rekabetçi ve sektöre ciddi katkılar sağlayacak iş ortakları aramaktayız. Yenilikçi projeler, uzun vadeli kazanç sistemleri ve ürün çeşitliliği ile destekleyeceğimiz acentelerimizden biri olmak, sigorta sektörünün büyüme potansiyeli en büyük ve en kârlı branşlarından biri olan bireysel emeklilik ve hayat sigortası branşında yer almak istiyorsanız firmayla iletişime geçiniz.

Avivasa Acentelik ve Avivasa Sigorta Bayilik Bilgileri

AvivaSA Emeklilik ve Hayat
Adres : Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:12 34768 Ümraniye – İstanbul
Faks: 0216 634 38 88
Mail : musteri@avivasa.com.tr
Müşteri Memnuniyet Merkezi444 11 11


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.