AvivaSA 2013 YILINDA 500 PERSONEL ALACAK
avivasaAvivaSA Emeklilik ve Hayat, ‘geleceğin mesleği’ olarak tanımlanan ‘finansal danışman’ pozisyonu için 2013’te 500 kişilik işe alım yapmayı planlıyor. AvivaSA, alacağı 500 kişiyi, Türkiye çapındaki bölge ve şubelerinin bulunduğu lokasyonlarda görevlendirecek. Adayların bu süreçteki finansal danışmanlık temel eğitim programı ve Bireysel Emeklilik Aracılığı Lisans Sınavı bedeli de AvivaSA tarafından karşılanacak. Bilgi teknolojileri altyapısını tamamen yenileyerek müşterilere daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan AvivaSA, bu değişimi sağlayacak Bilgi Teknolojileri kadrosunu da artırmayı planlıyor. Ayrıca pek çok yeni uygulamanın devreye gireceği sektörde, teknik uzmanlar yetiştirmek amacıyla Teknik Operasyon kadrolarına da işe alım yapılması planlanıyor.
AvivaSA bu kadroların yanı sıra Pazarlama, Aktüerya, Satış Destek, Risk Yönetimi ve Kalite Uyum gibi kadrolar için de yeni personel alımı yapacak. Satış kadroları için lisans ya da bireysel emeklilik mevzuatı çerçevesinde belirlenen meslek yüksek okulu bölümlerinden mezun, başarı odaklı, etkileme ve ikna yeteneği ile iletişim becerileri yüksek, müşteri ve duygu yönetiminde etkin, sürekli gelişime inanan, etik ve profesyonel tutuma sahip, satış alanında kariyer hedefleyen adaylar tercih edilecek.
Adaylar açık pozisyonlara www.avivasa.com.tr adresinden veya kariyer siteleri üzerinden başvuruda bulunabilecek. AvivaSA yeni işe alımlarla birlikte toplam bin 500 kişiye istihdam yaratmış olacak.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.