Avans Sigorta Acentelik ve Temsilcilik Veriyor
avanssigortaSigorta işi yapmak istiyorum diyorsanız  bir yerdende  A tipi sigorta acentesi için gerekli şartları yerine getiremiyorsanız Avans sigorta  bu noktada size gerekli desteği veriyor.

Avans Sigorta ayrıcalığıyla tali acentelik alarak işletmenizi büyütme ve karlı hale getirme fırsatı çok yakınınızda. Eğer sizde profesyonel sigortacılık acenteliği ile kazancınıza kazanç katmak istiyorsanız bize katılın.

Firma Tanıtım : Online olarak, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin (Anadolu Sigorta,Güneş Sigorta,HDI,Yapı Kredi Sigorta,Aksigorta,Euro Sigorta) , Bireysel ve Kurumsal sigortacılıkla ilgili tüm ürünlerini, karşılaştırmalı fiyat analizi ile AVANS SİGORTA’nın “avantajlı sigorta dünyasında” bulabilirsiniz. Ayrıca profesyonel bayilik sistemi ile işletmenize ek kazanç kazandırma teklifi sunmaktadır.Detaylı bilgi için başvurularınızı bize ileterek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avans Sigorta Bayilik Destekleri : Şirketimiz kaliteli ve hızlı teklif vererek en uygun fiyattaki poliçeleri müşterilerine sunmaktadır. Avans Sigorta hasar anında sigortalının yanında olarak hızlı çözümler üretmektedir. Üretilen poliçede ekonomik, eksiksiz ve ödeme kolaylıkları sunup en avantajlı taksitleri sağlamaktır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : GELİR VERGİSİ İŞLETMEMİZE AİT OLMAK ÜZERE SİSTEM ÜZERİNDEN TAHAKKUK EDEN KOMİSYONUN % 60′I

Avans Sigorta Bayilik İletişim Bilgileri İlgili Kişi : OKTAY BİLGİN Tel : (0549) 4740505

E-posta : onlineteklif@avanssigorta.com Adres : İKTELLİ ORG.SAN.BÖL. DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.