AssistCar Rental Araç Kiralama Bayiliği
assistOto Kiralama Sektöründeki 10 yıllık tecrübesini 2005 Ağustos ayında ticari ünvanı AssistCar Rental olarak güçlü öz sermaye, dinamik ve profesyonel kadro ile birleştirerek uzun dönem kiralama sektöründeki lider firmalar arasında yerini almak amacı ile AssistCar Rental markası altında kurulmuştur.Kurulduğu günden buyana sahip olduğu avantajlarla birlikte teknolojiyi yakından takip eden , müşteriyle birlikte hareket eden , ortak çözümler üreten ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetini ilkesini benimseyen bir anlayış içerisindedir. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her yıl %100 büyüme hedefi içerisindedir.

AssistCar Rental

Filo kiralama hizmetinin yani sıra günlük araç kiralama hizmeti de verilmektedir.Filo kapsamı içerisinde ekonomik araç,orta sınıf araç,ticari araç ve üst sınıf araçlar bulunmaktadır.

AssistCar Rental, son yıllarda oto kiralama sektöründe yapmış olduğu yatırımlar ve kurumsal yapılanması ile birlikte İstanbul Metroport AVM merkez ofis olmak üzere İstanbul dışı ofisleriyle de hizmetlerini arttırarak sürdürmektedir.

AssistCar Rental Bayilik Başvursu :  AssistCar Rental 


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.