Aslı Börek Franchise Başvurusu
asliİstanbul-Ankara-Bursa-İzmit-Antalya-Balıkesir-Eskişehir-Konya-Muğla-Mersin-Samsun-Denizli-Kayseri ve İzmir illerimizde, 67 franchise sisteminde, toplam 111 şube ile hizmet veren firma dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

İnsan sağlığına en duyarlı ülkelerden olan İsviçre’den alınan sağlığa uygunluk belgeleri ile Aslı Börek’in kalitesi yurt dışında da kanıtlanmıştır.

Peynirli, kıymalı ve ıspanaklı su börekleri, değişik lezzetlerde ev baklavaları, zeytinyağli dolma, sütlü tatlılar, pasta ve kurabiye çeşitleri ile hizmet veren Aslı Börek, ürettiği kaliteli ürünleri seri ve günlük olarak yurt çapında tüm bayilerine ulaştırmaktadır.

Aslı Börek; 2500 m2‘lik modern tesislerinde gıda mühendislerinin titiz kontrolleri eşliğinde üretmiş olduğu Su Böreğinin ihracatını ilk yapan firma unvanını kazanmıştır.

Asli Börek lezzetini geleneksel Türk Mutfağından alan, su böreğinin üretimine 1994 yılında İstanbul Göztepe’de başlamıştır.
Aslı Börek Bayilik Şartları

Aslı börek ciradan pay almamaktadır.
Aslı Börek Dükkan M2: 100 – 150 m2
Bayilik Giriş Bedeli: 30.000 USD
Aslı Börek açmak için gereken toplam bedel: 200.000 TL – 300.000 TL

Aslı Börek’in Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler

Eğitim
Operasyon
Kalite Kontrol
Reklam

ASLI BÖREK FRANCHİSE BAŞVURU FORMU için tıklayınız


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.