Arçelik Beyaz Eşya Bayiliği
ARÇELİKTürkiye’nin en büyük ve köklü firmalarından biri olan arçelik,Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.Yaklaşık 22.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin ve Güney Afrika’da 14 üretim tesisi, dünyanın dört bir yanındaki satış ve pazarlama organizasyonu ve kendisine ait 10 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy ve Altus) 100’den fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

Arçelik Mağaza Bayiliği

Toplam Ciro
8,4 Milyar TL
İç Piyasa Pozisyonu
Beyaz eşya , LCD TV ve klima pazarlarında lider
Arçelik Global Faaliyet Ağı
5 ülkede 14 üretim tesisi
20 ülkede faaliyet gösteren satış ve pazarlama organizasyonu
100’den fazla ülkede ürün ve hizmet
Arçelik Uluslararası Pozisyon
Arçelik A.Ş., beyaz eşya sektöründe Türkiye, Romanya ve Güney Afrika pazarlarının tartışmasız lideri, İngiltere pazarının ikinci büyük oyuncusu.

Arçelik Yetkili Satıcı Bayisi olmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu linkten Arçelik Bayilik Başvuru Formuna giderek Bayilik Başvurusu yapabilirler.
Arçelik Yetkili Servis Bayisi olmak isteyen girişimcilerde bu linkten Arçelik Yetkili Servis Bayilik Başvuru Formuna giderek Bayilik Başvurusu yapabilirler.

Arçelik Bayilik İletişim Bilgileri
Çağrı merkezi numarası : 444 0 888


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.