Aras Kargo Bayilik Şartları ve Bayilik Bedeli
İçerikTaşımacılık sektörünğn önde gelen firmalarından olan Aras kargo 2014 yılında da bayilikler vermeye devam ediyor.İstanbul,Ankara ,Bursa ve diğer şehirlerde belli bölgelerinde bayilikler verilecektir.Aras kargodan bayilik almak isteyen yatırımcılar http://www.araskargo.com linkine tıklayarak seçtikleri şehir ve bölgeleri inceleyerek boş olan acentelik bölgelerinden birini seçmek suretiyle acentelik başvurusu yapabilmektedirler.

İstanbul’da,Beşiktaş,Arnavutköy,Üsküdar,Ortaköy,Şişli,Fatih,darıca,Erenköy,Göktürk,Ümraniye,Bahçelievler kamelya ve kocasinan ,ataşehir,kurtuluş,küçükköy,sarıyer,beykoz,nispetiye…gibi ve daha fazla yerde acentelik başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye’nin doğusundan doğarak ülkenin yıldızı haline gelen Aras, bugün tam 34 yaşında. 34 yılda Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Aras Holding’in amiral gemisi Aras Kargo’nun temelleri 1979 yılında Aras Dağıtımı ve Pazarlama’nın kurulmasıyla atıldı. Türkiye’nin marka patentine sahip, TSE belgeli ilk kargo kuruluşu olan Aras Kargo bugün, 19 Bölge Müdürlüğü, 28 Transfer Merkezi, 844 şube, 3000 araçlık filosu ve 9000 kişilik uzman kadrosuyla, her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veriyor.

Aras Kargo Genel Müdürlük
Adres
Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuzsultanselim Caddesi No:2 Aras Plaza Kavacık/İstanbul
Tel
0 (216) 538 55 00
Fax
0 (216) 538 56 52
Cağrı Merkezi
444 25 52


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.