Araç Kiralamada Bayilik Fırsatı DOLLAR Rent A Car
dollarDünyanın önde gelen araç kiralama firmalarından olan Dollar Car Rental 1965 yılında ABD Los Angeles, California’da kurulmuştur. Şu anda 82 ülkede 1300′in üzerinde şube ile faaliyet göstermektedir.

Uluslararası alanda Rent A Car firmaları arasında Dünyada 4. sırada yer alan DOLLAR RENT A CAR firmasının Türkiye de tek yetkili firması olan ANIMTUR Turizm olarak DOLLAR isim hakkını bayilik olarak vermekteyiz.

Şu an DOLLAR Rent A Car olarak, İstanbul Atatürk Havalimanı İç ve Dış Hatlar, Taksim, Kayseri, Sivas, Şanlıurfa, Diyarbakır,Giresun,Trabzon, Mersin ve Erzurum ofislerimizde hizmet vermekteyiz. Dollar Rent A Car olarak 2013 hedefimiz ülkemizin tüm şehir ve havalimanlarında bayilikler kanallarıyla hizmet kapsamını genişletmektir.

Uluslararası markanın vermiş olduğu güven ile sektörde uzun soluklu çalışmayı hedefleyen vizyon ve misyon sahibi yerel firmalarla irtibatımız devam etmektedir. Eğer sizde Dollar Rent A Car’ın uluslararası gücünden ve deneyiminden faydalanma düşüncesindeyseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Franchising Bilgi Almak İçin Merkez Ofisimizde 0 552 904 99 39 Telefon Numarasından Tarık Deli Bey İle Görüşebilirsiniz.
info@dollar.com.tr


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.