Araba Lastiği Bayiliği; Lastik park bayiliği
lastik parkLastikPark bir TATKO kuruluşu olan SERTAŞ A.Ş. projesidir. LastikPark çok markalı lastik bayiliği konseptinin lideri durumundadır. Tüm Türkiye’ye yaygın 200′ün üstünde LastikPark bayisi bulunmaktadır. LastikPark markasının sahibi SERTAŞ Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1927 yılından beri Türkiye Lastik sektöründe faaliyet gösteren TATKO Grubunun bir kuruluşudur. TATKO Grubu Cumhuriyetin kurulduğu ilk yıllardan itibaren Türkiye’de lastik sektöründe hep var olmuş bir şirkettler grubudur. Bugün “Tatko Lastik Gurubu” diye adlandırılan ve çatısı altında 4 ayrı şirket bulunmaktadır.

TATKAP Lastik Kaplama İmalat San. ve Tic. A.Ş.
TATKO İş Makineleri Lastikleri A.Ş.
TATKO Servis Kauçuk Otomotiv Tic. A.Ş.
SERTAŞ Lastik A.Ş.

TATKO Lastik Grubu’nun Türkiye dışında Ukrayna (UKRTatkap) ve Kazakistan’da (Kaz T-Rema) 2 şirket ile lastik operasyonları vardır.

Neden LastikPark Bayilik
-Her ihtiyaca uygun 15 farklı Dünya Markası lastiği sadece LastikPark‘da bir arada bulabilirsiniz.

-En Yüksek Kalite, Orta segment ve Ekonomik segment olmak üzere her fiyat seviyesinde ürünü sadece LastikPark‘da bir arada bulabilirsiniz.

-Lastik dışında her araca uygun JANT modellerini LastikPark‘da bulabilirsiniz.

-LastikPark’da sadece birçok ürünü bir arada bulmazsınız, aldığınız üründen en üst seviyede performans elde etmenizi sağlayacak servisleri de bir arada bulabilirsiniz.

-Tüm bayi ve son tüketici ihtiyaçlarını en uygun şartlarla sağlamak için Genel Merkezimizde 43 kişi dünya lastik piyasalarını analiz edip, müşterilerimize sunmak için çalışmaktadır.

-Yıllarını sektöre vermiş 200′ün üzerinde lastik bayi, çok markalı LastikPark konsepti ve tabelası altında çalışmayı tercih etti.

LastikPark Bayilik İletişim Bilgileri

Adres : Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sokak Talia Plaza D Blok No:14 Kat:5 Kavacık – İSTANBUL
Tel : 444 0 136
Mail : info@lastikpark.com
Web Sitesi : www.lastikpark.com


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.