Apple’dan Süpriz Ürün
apple Apple, meraklılarını çok şaşırtacak. İlk kez yeni ürüne 230 gün ara veren şirket, 10-14 Haziran tarihlerinde sürpriz yapacak: Ancak yeni ürün iPhone ya da iPad değil, tamamen yeni yazılım…

Apple, yeni iPhone ya da iPad bekleyenlere deyim yerindeyse sağ gösterip sol vuracak. Çünkü şirketin üzerinde çalıştığı yeni ürün bunların hiçbirine benzemiyor. Apple’ın meraklılarını çok şaşırtacak tamamen yeni bir yazılımı tanıtması bekleniyor.

YENİ YAZILIMLA ŞOV YAPACAK

Üstelik tarih de belli. 10-14 Haziran’da tüm dünyadan geliştiricilerin katıldığı ‘Worldwide Developer Conference’de (WWDC) Apple’ın da yeni yazılımıyla adeta şov yapması bekleniyor. Businessinsider’in haberine göre, şirket konferansta dünya çapındaki tüm geliştiricilerini de yeni yazılımı duymaları için biraraya getirecek.

GERÇEK TİM COOK DÖNEMİ!

WWDC’deki bu ‘yeni yazılım’ etkinliğinin şirketin başındaki Tim Cook için de gerçek bir dönemin başlangıcı olacağı belirtiliyor. Bu nedenle WWDC’nin de önceki yıllara före daha etkin olması bekleniyor.

İLK KEZ 230 GÜN ARA VERDİ

Ayrıca Apple için önemli bir ayrıntı daha var. Apple’ın yeni ürünün 10 Haziran’da açıklayacağı düşünülürse, şirket ilk kez iki yeni ürün arasında 230 gün gibi uzun bir boşluk bırakmış olacak.

GOOGLE VE MICROSOFT’UN TOPLAMI

Bu arada Apple geçen çeyrekte, iPhone, iPad ve iPod Touch ürünlerinden toplam 32.6 milyar dolar gelir elde etti. Bu ürünlerden gelen gelirin Google ve Microsoft’un toplam gelirine eşit olduğu belirtiliyor.patronturk.com


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.