Anket Doldurarak Para Kazanılır mı?
İnternete girildiğinde bir çok site bu konuda şu kadar kazanırsınız bu kadar kazanırsınız diye açıklama yapıyor.Şuana kadar benim görebildiğim kadarıyla para kazanabilen birileri pek mevcut değil.Bunun nedenide anketlerin kısa sürede paraya çevrilememesidir.
untitledİnterneti gezerken ödüllü anketler diye bir siteyi görme şansı buldum.Bir Şirket’in pazar araştırma paneline bir kere üye olduğunuzda, size üyeliginizi onaylayan bir hoşgeldiniz e-postası yolluyor. Bu e-postayı okumanız ve detaylarınızı onaylamanız çok önemlidir çünkü sadece bunu gerçekleştirdiğinizde para ödeyen anketleri doldurmaya hak kazanacaksınız. Para ödeyen anketler e-postanıza gelecektir.

Neden bana para ödeniyor?

Şirketlerin sizin ve bizim gibi insanların düşüncelerine ve görüşlerine ihtiyacı vardır. Bizim sunduğumuz bilgiler onlar için çok değerli olduğundan dolayı büyük paralar ödemeye hazırdırlar (Şirketlerin bundan alacakları hisse oldukça yüksektir). 2008 yılında şirketler, pazar araştırmasına dünya genelinde 30 MİLYAR DOLAR’dan fazla para harcamıştır! Bizim düşüncelerimiz, şirketlerin yeni bir ürünü veya bir hizmeti piyasaya sunduklarında doğru karar vermelerine yardımcı olur.

İnternet bu tür şirketlere, hızlı ve kolayca, konu ile ilgili pek çok insana soru sorması için olanak sağladı ve bunun sonucunda doğan “düşünce grubu” bu şirketler için çok değerli oldu. Bu şirketler pazar araştırmalarını yapmaları için “pazar araştırması” yapan şirketleri kullanıyorlar. Sizin dolduracağınız Anketleri bu pazar araştırması yapan şirketler yönetiyorlar.

Düşüncenizi vererek para kazanmak istiyorsanız, sizlere en iyi pazar araştırması yapan şirketleri tanıştırarak yardımcı olabiliriz.

Ne kadar kazanabilirim?

Hediyeler hakkında en güncel bilgiler için, üye olduğunuz pazar araştırması şirketinin internet sayfasını ziyaret edin. Çoğu durumda, üyelik için başvurduğunuzda hediye çekilişine katılırsınız. Ayrıca, anketlerde yer alarak sık sık ilginç hediyeler kazanabilirsiniz. Bazı şirketler hediye çekleri ve hatta nakit para gibi başka ödüller sunabilirler; ama lütfen bu bilgileri seçtiğiniz Anket Şirketlerinin internet sitelerinden daha ayıntılı bir şekilde kontrol edin.
Bol şanslar..

Web Sitesi : http://www.odulluanketler.net/


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.