Amity Network İle Para Kazanın
amityAmity gücünü, kimya sektöründe uzun yılların tecrübesine sahip olan Universal Kimya firmasından alan bir doğrudan satış firmasıdır. %100 yerli sermayeye sahip olan Universal Kimya sürekli yenilenen teknoloji altyapısı, güçlü ar-ge yatırımları, yüksek hizmet kalitesi, uluslararası operasyon gücü ve aldığı ödüllerle tescillenmiş çevre duyarlılığı ile sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarındandır.

Havacılık sektöründe Boeing onaylı üretim yapan tek Türk kimya şirketi olan Universal Kimya, Ortadoğu Teknik Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen “İlkleri BaşaranTürk Şirketleri” konulu panelde yer alan tek kimya şirketidir. 2006 ve 2007 yıllarında aldığı Çevre Ödülleri ile çevreye duyarlı üretimin öncü şirketlerinden biridir.

Universal Kimya üretimini dünyaca kabul görmüş ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 22000 kalite standartlarına göre yapmaktadır. Üretim tesisleri, “iyi imalat uygulamaları” yapılmasına ilişkin belirlenmiş olan GMP (Good Manufacturing Practices) standartlarına uygundur. Ayrıca hastaneler için dezenfektan üretimi iznine (CE belgesi) ve gıda hijyeni için sağlık bakanlığından üretim izin belgesine sahiptir.

Universal Kimya’nın üretici olmasının verdiği güç ile, ürünlerimizi titizlikle yürütülen AR-GE çalışmaları sonucu geliştiriyoruz. Ve Amity ile, bu ürünleri tüm dünyada kabul gören, hayatı kolaylaştıran doğrudan satış sistemi ve sağladığı eşsiz fırsatlar ile ayağınıza getiriyoruz.

Amity ile güvenli bir geleceğe

Dinamik, başarı odaklı, gelişen ve sürekli bir iş.Her seviyede eşit kazanç dağılımına sahip bir sistem.
Ailenize, evinize ve kendinize daha fazla zaman ayırabilecek özgürlüğe ulaşmanız için harika bir fırsat.

Amity Network Marketing, doğru yapılandırılmış iş modeli ile size çalışmalarınız sonucu elde ettiğiniz iş hacminden yüksek oranda prim sağlamakta ve ömür boyu yüksek gelir elde edebilme imkanı sunmaktadır.

Amity Bağımsız Girişimcisi olarak çalışmalarınızın her aşamasında desteklenerek, katılacağınız eğitim seminerleri ile işinizi sağlıklı bir şekilde yapılandırabileceksiniz.
Organizasyonunuzu büyütürken ihtiyacınız olan her türlü bilgi ve desteğe kolayca ulaşabilecek, işinizi geliştirmeye ve gelir elde etmeye odaklanabileceksiniz.

Amity Network Marketing Kazanç Planı

Amity Bağımsız Girişimcisi (ABG) olduğunuz zaman Amity ürünlerini ortalama %30 oranlarında indirimlerle alabiliyorsunuz.

Ürünleri çevrenize tavsiye ediyorsunuz ve çevrenizdeki diğer insanların almasıyla birlikte onların siparişlerinden de ortalama %30 oranlarında gelir elde edebiliyorsunuz.

Çalışmalarınızla birlikte belirli bir puan alıyorsunuz. Puanınız 200’e ulaştığında %7 adı verilen basamağa ulaşıyorsunuz ve yönetim ilk yönetim kademesine erişmiş oluyorsunuz.

Ekibinizi büyüktüğünüz sürece sizinde seviye ve ünvanınız yükseliyor. Büyüyen ekibinizle birlikte liderlik primleri almaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca tatil, seyahat ve bir çok teşvikle başarılarınız ödüllendiriliyor.

Amity Bağımsız Girişimcisi Olmak hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz aşağıdaki irtibat bilgileri ile iletişim kurabilirsiniz.

Atatürk Organiza Sanayi Bölgesi
10050 Sokak No:7
Çiğli, İZMİR

Telefon: 0850 302 39 22 – (0232) 325 20 20
Fax (0232) 328 34 42
Destek: info@amityline.com


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.