Amerika’da Yatırım
amerika
Türkiye’de pahalı olan bir çok ürünü Amerikadan ucuza mal ederek Türkiye pazarına sunabilirsiniz.Türkiye’de bağlantınız varsa hele bu iş dahada kolay olacaktır.

Özellikle marka ürünler, Adidas, Gap, Guess ve diğerleri gibi ürünleri Türkiyede parça başına 100 liraya yada 200 liraya alırken amerikadan 5 dolara mal edebilirsiniz.

Bu ürünleri kargoyla yada Türkiye’ye gelen ahbaplarınızlada göndererek,sadece bir partide binlerce lira para kazanmanız mümkün.Sadece dev marketlerin indirimlerinde dahi,bu ürünleri ucuz fiyatlar temin edebilirsiniz.

Amerika’dan buraya gelecek çok ürün olmasına rağmen,sadece tekstil ürünleriyle para kazanmak daha kolaydır,elektronik gibi ürünlerin fiyatları ucuz olsada gümrükten geçişlerde her zaman sorun olabilir.

Fakat tekstil ürünlerinde böyle bir sorun olmayacaktır.Türkiyede bulacağınız bağlantılarla kazancınızı çok daha fazla artırabilirsiniz.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

3 yorum

  1. Merhaba,

    Amerikada urun tedariki ve satisi uzerine faaliyet gosteren bir firmayiz. Urun yelpazemizi genisletmek ve Turkiye pazarinda mal satabilmek adina girisimde bulunmak arzusundayiz. Konuyla ilgilenen isletmelerin veya ciddi girisimcilerin bilgilerine sunariz.

    ABD menseili dunya markasi orjinal bir cok urunun Turkiye pazarinda satis ve pazarlamasini ustlenebilecek Kazan – Kazan ilkesince ortakliklar kurabilecek yatirimcilar bizimle irtibata gecebilirler.

    saygilarimizla

    sultanssilver@gmail.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.