Altıntop Kuruyemiş Bayilik Şartları
kuruyemisbayilikFirma 25.000 m2 açık 9000 m2 kapalı alana kurulan fabrikamızda, deneyimli gıda mühendisleri ile günlük 50 tonluk üretim kapasitesine sahiptir.

Firmamız deneyimli yöneticileriyle ham ürünün alımından işlenmesine, kalite kontrolden tüketiciye en taze şekilde ulaşması için oluşturulan dağıtım ağına kadar, her aşamayı büyük bir özen ve dikkatle gerçekleştirir. Altıntop Kuruyemiş ürünleri, insan sağlığı ve doğanın korunmasına verdiği önem gereği çağın en son teknolojisi ile hijyenik bir ortamda üretilmektedir. Ürünlerimiz özel fırınlarda kavrularak ambalajlanmaya hazır hale gelir ve modern makinelerde el değmeden paketlenir.

Altıntop Kuruyemiş sektörünün öncü isimlerinden olduğunu sektörde bir ilki gerçekleştirip ISO 9001-2000 Kalite ve HACCP gıda güvenliği yönetim sistemini kurup, uygulayarak kanıtlamıştır. Firmamız, en yeni teknolojiye sahip makine ve ekipmanlarıyla tüm gıda belgelerini almak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Altıntop Kuruyemiş olarak ülkemizin her bölgesindeki bayilerimiz ve geniş dağıtım ağımızla en yeni ürün çeşitlerimizi güvenilir ve hızlı elemanlarımızla sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.
Altıntop Kuruyemiş Bayilik bilgileri

Adres: ALTINTOP KURUYEMİŞ
Kayalar mah. 6010 Sok. No: 13
Gümüşler / DENİZLİ / TÜRKİYE

Telefonlar: 0258 371 41 52 – 0258 371 23 62 – 0258 371 18 97
E-Posta: info@altintop.com.tr
Web : altintop.com.tr


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.