Almira Rent A Car Bayilik
1993 Yılından günümüze 20 yıllık deneyimi, 1000 i aşkın araçlık genç filosu ve Türkiye geneline yayılmış ofisleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

almiraUluslararası bir markanın gücünü, güvenli ve hızlı bir hizmetle birleştiren Almira , yurtdışından Türkiye’ye gelen müşterilerine verdiği hizmet kalitesini yurtiçinde de güvenle ve huzurla yolculuk yapmak isteyen müşterilerine de sunmaktadır.

Almira, kurulduğu yıldan itibaren Avrupa’nın ve Dünya’nın en büyük araç kiralama şirketi Holiday Autos’nun Türkiye’deki tek temsilcisidir. Hizmet sunduğu süre içerisinde birçok uluslararası marka ile de çalışarak deneyim ve hizmet standartlarını devamlı yükseltmiştir.

Almira’nın müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır.

Almira ’ yı sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Almira’nın tercih edilmesini sağlamaktadır.

Nereye giderseniz gidin Almira ‘ nın her zaman size uygun bir arabası vardır”

Almira Araç Kiralama Bayilik Başvurusu


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.