Allianz Sigorta Acentelik Başvurusu
allianzKaliteli sigortacılık anlayışından Türkiye’de faliyete başladığından beri taviz vermeyen Allianz firması alanında lider şirketlerden bir tanesi.

Allianz Grup 142.000′i aşkın çalışanıyla 70′in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. Müşterileri ve acenteleriyle birlikte dünyanın en güçlü finans topluluklarından biri olan Allianz, 2012 yılında 106,4 milyar Euro toplam gelir ve 9,5 milyar Euro faaliyet karı elde etmiştir. Tüm dünyada yaklaşık 78 milyon bireysel ve kurumsal sigortalı, finansal fırsatlardan en etkin şekilde yararlanmak ve kendilerini risklere karşı korumak için Allianz‘ın bilgisi, global varlığı, sermaye gücü ve saygınlığına güvenmektedir.
Kaliteli ve yaygın satış ağımız ile sigortalılarımıza her zaman en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi amaçlarken; iş ortaklarımıza, paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza değer katmayı amaçlıyoruz. 120 yıllık global deneyimimiz, yerel piyasa uzmanlığımız, derin bilgi birikimimiz ile Türk halkına hizmet etmeye ve onları sigorta konusunda bilinçlendirerek ülkemizdeki sigorta penetrasyonunu artırmaya yönelik çalışmalarımız da sürmektedir. Acentelerimiz ve sigortalılarımızla dürüstlük ve güven üzerine kurulu ilişkimize katma değer sağlayarak, sürdürülebilir ve güçlü yapımızla, işlemlerimizi daha hızlı hale getirerek yarınlara güvenle bakacak, hep birlikte büyüyüp güçleneceğiz.

Allianz Sigorta Ürünleri

  • Sağlık Sigortaları
  • Otomobil Sigortaları
  • Ev Sigortaları
  • Sorumluluk Sigortaları
  • İşyeri Sigortaları
  • Seyahat & Yat Sigortaları

Allianz Sigorta Acentelik/Bayilik Başvurusu

Allianz Sigorta Acentelik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Allianz Sigorta Bayilik/Acentelik Formu linke tıklayarak Allianz Sigorta Acentelik/Bayilik Başvurusu yapabilirler. Allianz Sigorta Acentelik/Bayilik hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum Allianz Sigorta iletişim numaralarından firma ile irtibat kurup Allianz Sigorta Acentelik/Bayilik ile ilgili istediği bilgiyi alabilir.

Allianz Sigorta Bayilik İletişim Bilgileri

Allianz Sigorta A.Ş. : Bağlarbaşı Kısıklı Cad.No:13 34662 Altunizade/İstanbul
Tel: (0216) 556 66 66
Faks: (0216) 556 67 77
www.allianzsigorta.com.tr
mail: info@allianz.com.tr


admin hakkında 1319 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.