AlisverisX Bayilik Şartları
alisverisx
Dünyada ve Türkiye’de e-ticaret çok hızlı bir şekilde büyüyor. Amerikalı tüketiciler alışverişlerinin %70’e yakınını, Avrupa %35’e yakınını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Türkiyede yaklaşık %4 olan bu oranın önümüzdeki 5 sene içinde 10 katına kadar yükselerek çok büyük bir gelişme göstermesi beklenmektedir.

Alisverisx.com’un sunmuş olduğu e-ticaret sistemi ile satınalma ve tedarik, ürün kataloğu, muhasebe, finans, lojistik vb. doğrudan gelir getirmeyen işletme fonkiyonlarını bize devrederek satış için zaman kazanırsınız. Siz tüm enerji ve zamanınızı ürünlerinizi tanıtmak ve satış yapmak için harcıyorsunuz, gerisini biz hallediyoruz. Satışa hazır olarak sunulan ürünler ve kolay yönetilebilir mağaza yapısı sayesinde zaman kaybetmeden satışı ve hizmeti ön plana çıkartacağınız bir mağazaya sahip oluyorsunuz.

Ayrıca, sisteme sizin bulduğunuz ürünler de kolaylıkla girilebilecek ve satışa sunabileceksiniz. Alisverisx.com içinde piyasada bulunan tüm kategorilerde ürün sunan bir e-ticaret platformudur. Alisverisx alisveris platformunda tüm kategorileri aktif ettiğinizde 100.000’den fazla çeşit ürünü olan bir sanal mağazanız .
Başlangıç Bedeli
1800 YTL Sanal Mağaza / Opsiyonel 50.000 USD – 2.500.000$ Mağaza
Yatırım Bütçesi
10.000 Ytl ve üstü
Bütçe Aralığı
0-50.000

İletişim Bilgileri

Hızırbey Cad. Erdem İş Merkezi
Kat:3 D:9 Hasanpaşa-Kadıköy/ İST
0850 333 2 555
info@alisverisx.com
Kullanım Bedeli
600 ytl ve üstü
Ortalama Kâr Oranı
% 25


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.