Alışveriş Arabasına Reklam Alma
alisveris-arabasi-reklam-almaRekabetin giderek arttığı günümüzde tanıtım ve reklamlar giderek daha da önem kazanıyor. Kurumsal olan olmayan bütün firmalar, ürününü, hizmetini en iyi şekilde pazarlayabilmek için bütçelerine göre ciddi meblağlar harcıyor. Özellikle kurumsal şirketlerin bu sektöre yaptığı harcamalar astronomik boyutları buluyor. Bunun sonucunda da reklamcılık sektöründe faaliyet gösterenler de bu rekabette ön planda yer almak için yeni reklam fikirleri üretiyor bu da girişimciler için iş fikri olarak karşımıza çıkıyor.

İş fikrimiz reklam sektöründeki inovatif bir ürünü konu alıyor. Modstream adındaki firmanın ürünü olan ve aynı adı taşıyan ürün Modstream, perakende alışveriş merkezlerindeki alışveriş arabasının aynısı. Tek farkı arabayı sürerken tuttuğumuz yere bir dijital gösterge yerleştirilmesiyle reklam yapılıyor olması. Bence harika bir iş fikri çünkü çok etkili bir reklam. Hazır alışveriş merkezindesiniz sizinde bir meşrubat alacaksınız o anda göstergeden meşrubat firmasının reklamı geçiyor, indirim olduğu yazıyor. Tabi ki markanın kalitesine de güveniyorsanız gidip bu içeceği alırsınız. Fikir Avcısı


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.