Alescia Perfume Bayilik Şartları
2011 Yılında kurulan firma 3 bayisi ile hizmet vermeye devam ediyor.Firma bayilik almak isteyen girişimcilere 2013 yılında da bayilikler vermeye devam edecek.
alescia
Müşterilerimize değer vererek, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli parfümleri çok iyi servis imkanları ile sunmak, yenilikçi ve değişik ürünler yaratarak konumumuzu uluslar arası piyasalardaki mevcut gelişimlerin önünde sürdürmektedir. Yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarda üretebilmek ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlamaktadır.

Alescia Kozmetik olarak amacımız olağanüstü satış ekibimiz ve her zaman sizlere yardımcı olmaya hazır özverili müşteri destek ünitelerimizle sizleri beklentilerinizin ve ihtiyaçlarınızın acısından fazlasıyla memnun edecek parfümler yaratmaktadır.

Alescia Kozmetik, üretimini yüksek kimya mühendislerinin kontrolleri altında profesyonel teknik kadrosu ile Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaktadır.

Alescia Parfüm  Bayilik Şartları :

  • Bayilik verilecek bölgede başka bir Alescia şubesinin bulunmaması
  • İşyeri, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu mağaza işletmeciliğine uygun ana arterler, alışveriş merkezleri, süper marketler, sinema ve okulların yoğun olduğu bölgelerde olmalıdır.
  • İşyeri olarak seçilen mekanın; cadde cepheli 10-30 metrekare arası olması gerekmektedir.
  • Bu alan, AVM”de açılacak işyerleri için asgari 5-15 metrekare olmalıdır.
  • İstenen şartların denetimi, uzman danışmanlarımızın ekspertiz çalışmalarıyla yapılacaktır.

Alescia Parfüm STAND BAYİLİĞİ

admin hakkında 1295 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*