3000 Dolar Maaşla Eleman Aranıyor
akkuyuAkkuyu nükler santralinde çalışacak personele 3.000 dolar maaş verilecek.Yapılacak nükler santralde çalışacak personel oldukça kazançlı olacağı kesin..

Santralin inşaat sürecinde ortalama 1500, işletme aşamasında ortalama 3 bin dolar maaş ödenecek olması dolayısıyla bir anda dikkatleri üzerine çeken Akkuyu NGS, ayrıca kendisiyle çalışmak isteyenlere kariyer gelişimi ve yükselme anlamında geniş imkanlar vadediyor.
Akkuyu NGS AŞ, ana kriter olarak iş pozisyonuna ilişkin şartlara ve kurumsal yetkinliklere uygun adaylar arıyor. Şirketin kendisiyle çalışmak isteyenlerde aradığı öncelikler şöyle:

Akkuyu NGS’de çalışmak isteyenler özgeçmişlerini hr@akkunpp.com adresiyle şirkete iletebiliyor.
Akkuyu NGS Projesi’nin en yüksek inşaat döneminde 12 bin 500, işletme aşamasında ise yaklaşık 4 bin kişi istihdam edilecek.
İstihdam süreci esas olarak inşaat çalışmalarıyla başlayacak. Santralin ilk ünitesinin temeli ise 2015′te atılacak. Bundan önce de inşaata hazırlık süreci olacak. Akkuyu NGS AŞ için şu anda açık olan tek pozisyon elektrik mühendisliğine yönelik.


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.