2019’da Para Kazanabileceğiniz Harika İş Fikirleri
2019 Yılına girmeye az bir zaman kalmışken, peşinde koşmaya değer iş fikirleri  bulmak zor olabilir.

Sadece karlı değil, aynı zamanda uzun vadede harika bir niş olabilecek geleceğe dönük bir iş kurmak istemezmisiniz ?

Son zamanlarda  pek çok iş fikrinin popülaritesinin büyüdüğünü fark etmişsinizdir.Yeni bir trend üzerine yatırım yaparken  bazen fazla risk almış olabiliyoruz fakat  bazende bu yatırım  ödüllendirici olabiliyor.

Ayrıca, 2019’da size para kazandıracak 5 yeni internet iş fikrinden bahsetmek istiyoruz.

1-Bambu Diş Fırçası

Yeni iş fikirleri arıyorsanız, bambu diş fırçası niş fikirler arasında her zaman en kazançlı olabilecek işlerden biri niteliğindedir. Dünyanın bir çok yerinde google verilerine göre  yüksek arama hacmini koruyor. Bu, şu anda giriş yapmamız alanlardan biri niteliğinde işlerden  olduğunu gösteriyor. Bambu diş fırçaları, plastiğin azaltılmasına olan ilgiden dolayı popülerlik kazanmıştır. Diş fırçaları her iki ayda bir değiştirilir ve bu da biyolojik olarak bozulmayan daha yüksek plastik atıklara neden olur. Bambu diş fırçaları müşterilerinizin daha çevre dostu olmasını sağlar. İsterseniz sadece   bambu diş fırçası mağazası oluşturmayı seçip ürün kalemini sadece buna odaklayabilirsiniz. Ya da bu trend ürünleri bir diş beyazlatma ürünleri mağazasına ekleyebilirsiniz.

Bambu Diş Fırçası

Bambu diş fırçaları instagram ve Facebook reklamları ve organik arama yoluyla pazarlanabilir. Organik reklamlarınızı yeniden hedeflemek için google reklamları kullanılabilir, ancak aynı zamanda hemen satış yapmak için de kullanabilirsiniz. Organik arama uzun vadeli bir süreçtir  ancak edinme maliyetlerinizi de düşünerek zamanı azaltmak için reklam vererek bu işi hızlandırabilirsiniz. Ayrıca, ürünlerinizi ortalama sipariş değerini artırmak için paketlemeyi de düşünmelisiniz.

2- Selfi Dronları – İş Fikri

Drone niş,en iyi trend niş örneklerinden biridir. Havada 2019 yılına kadar yaklaşık 700.000 dronun kullanılması bekleniyor. Özellikle yurtdışında bir çok ülkede bir çok alanda etkin kullanılan dronlara bir çok sektörde büyük  bir talep  ve  ilgi var. Öyle ki, 2020 yılına gelindiğinde, sektörün 127 milyar dolara çıkması bekleniyor.

Selfi Dronları niş fikri

Selfie drones, popülerlikteki son dalgalanmaları, onları iş fikriniz için satmayı düşünmeniz gereken insansız hava aracı haline getirdi. Selfie drones, insanların bir selfie çubuğuna ihtiyaç duymadan farklı açılardan fotoğraflarını kolaylıkla çekebilmelerini sağlıyor.

3-Akıllı Saatler – Başlangıç ​​iş fikri

2019’a  gelindiğinde, dünya çapında 200 milyon adet akıllı saat satış birimi olması bekleniyor.
2019’a gelindiğinde, akıllı saat endüstrisinin dünya çapında şaşırtıcı bir şekilde 50 milyar dolara çıkması bekleniyor.
Ancak, 2020 yılına kadar, satış gelirlerinde 100 milyar dolar olması bekleniyor. Bu pazar niş içinde yenilik olmaya devam edecektir. Bu iş fikrinin muazzam bir potansiyeli olduğunu söylemek oldukça  güvenli diyebiliriz.

Akıllı Saatler  niş pazarına gelince, bir dizi AliExpress’in ürünlerinden bahsedebiliriz. AliExpress’te, fitness veya kalp hastalarına ilgi duyanlara hitap eden kalp atışları izleme ile akıllı saatler bulabilirsiniz.  Ayrıca, seyahat etmeyi, yürüyüş yapmayı veya açık hava aktiviteleri yapmak isteyenler için GPS ile akıllı saatlere de göz atabilirsiniz.

4-Örgü Elbiseler-İş fikri

Moda trendleri sürekli değişiyor. Bununla birlikte, geçtiğimiz birkaç yılda, örgü elbiselerin trend ürün durumunu koruduklarını fark ettik. Moda iş fikirleri hakkında hayal kuruyorsanız, bu kategoride birkaç örgü elbise ürünü mağazanıza dahil etmek istersiniz. Daha geniş bir  mağazada kadın moda ürünlerini koleksiyona dahil etmek çok mantıklı olacaktır.  Ayrıca kendinizi kıyafetlerle sınırlamanız gerekmez. Bu trend iş fikirlerinden biri, moda perakendecisi iseniz, bu işi hızlıca düşünmenizi tavsiye ederiz.

Kadınlar bu iş fikrinin hedef kitlesidir.

Hasır giyim en yaygın 18-34 yaş arası kadınlar arasında yoğun tüketilmektedir. İnstagram ve Facebook reklamları, markanızı pazarlamanın en iyi yolu olacaktır. Ürün resimleri yeterince çekici değilse, etkileyici kişilerden giysilerinizi modellemelerini isteyebilir ve en yüksek etkileşim düzeyini sağlamak için reklamlarınız için bu yaşam tarzı çekimlerini kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, moda pazarlama stratejisi, sizinle aynı kitleyi paylaşmayan etkileyici kişilerle iş ortaklığı yaparsanız sıfır dönüşüm sağlayabilir.

5-Dantel Sütyen – İş Fikirleri

Dantel sütyen niş yıllar boyunca istikrarlıydı ancak son aylarda bir miktar büyüme görmeye başladı. Bu iş fikri tırmanmaya devam etmesi muhtemeldir. İç çamaşırı endüstrisi, 2016 yılında satışları 82,1 milyar dolar artırarak artırıyor. Dantel sütyen mağazanız güçlü kar sağlamak için diğer sütyen, iç çamaşır, iç çamaşırı ve kadın aksesuarlarını da içeriyor. Bras, insanların sektördeki satışların% 55’inden fazlasını satın aldıkları en popüler iç çamaşırlardır.

Çevrimiçi mağazanızda bir dantel sütyenini pazarlama, yaratıcılığınızı kullanmanızı gerektirecektir. Çıplaklık içeren reklamlar genellikle Facebook reklamlarında kapatılır. Dantel sütyenizin resimlerini canlı renkli arka planlarda kullanmanız ve reklamınızın kabul edilmesini ve çekiş kazanması için eğlenceli şekillerde tarzınızı kullanmanız gerekir. Facebook pazarlamanızı La Senza ve Victoria’s Secret gibi markalardan sonra modellemek isteyebilirsiniz.

 


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.