2014 Lc Waikiki Bayilik
Lider parekende mağazalar gurubu olan Lc waikiki her yaştan insana hitap eden ürün çeşitliliği ile sektörde öncü marka olmaya devam ediyor.Yaygın bayi ağıyla Lc Waikiki hemen hemen yer yerde şubeleri olan bir marka..

4600-kisiye-istihdam2000 yılından itibaren perakendeci kimliğini ön plana çıkarıp, sadece kendi mağazalarını açmaya yönelen Tema Mağazacılık, LC Waikiki koleksiyonlarını müşterileri ile buluşturabileceği çağdaş mağazalar açma projesine hız verdi.

Taha Grup, bu radikal kararını takiben üretim ve perakende şirketlerinin iki ayrı grupta faaliyet göstermesi yönünde karar aldı. Böylelikle üretim şirketleri Taha Grubu’nun, hazır giyim perakende sektöründe faaliyet gösteren şirketler Tema Grubu’nun çatısı altında faaliyet göstermeye başladı. Taha Grup üretim, Tema Grup ise perakende alanında büyümek üzere hızlı adımlar atmaya başladı.

LC Waikiki ve yeni markalar…

Değişik hayat tarzlarına sahip kitlelere de hitap edecek koleksiyonları alt markalar ile LC Waikiki mağazalarında lanse etme kararı alan Tema Grup, 2000 yılında LC Waikiki’ye ek olarak XSIDE markasını Türk tüketicisine sundu., XSIDE modayı takip eden 15 yaş üstü gençlere sesleniyor.

LC Waikiki Hazır giyim sektöründe Türkiye’nin lideri…

Bugünlere geldiğimizde ise Tema Grup adını LC Waikiki Mağazacılık olarak değiştirdi. LC Waikiki Mağazacılık, mağazalarında satışa sunduğu ürünlerin üretimini global bir tedarik zinciri ile gerçekleştiriyor. LC Waikiki Mağazacılık, gerek Taha Grubu’ndan gelen üretim geçmişi, gerekse LC Waikiki markası ile hazır giyim perakende sektöründe kazandığı başarılar ile Türk hazır giyim sektörünün lider gruplarından biri olma özelliğini taşıyor.

LC Waikiki Başarılı büyüme…

LC Waikiki Mağazacılık, mağazaları ile 2004 yılı sonunda 255 milyon TL, 2005 yılı sonunda %35 artış ile 346 milyon TL, 2006 sonunda %43 artış ile 495 milyon TL, 2007 sonunda %45’lik artışla 719 milyon TL, 2008 yılında %46 artışla 1 milyar 49 milyon TL, 2009 sonunda %36 artış ile 1 milyar 428 milyon TL, 2010 sonunda %48 büyüyerek 2 milyar 107 milyon TL, 2011 sonunda ise %35 büyüyerek 2 milyar 900 milyon TL ciroya ulaştı.

LC Waikiki Mağazacılık, bugün Türkiye’de 71 ilde 450.000 m2 satış alanı ve 370’i aşkın LC Waikiki mağazası ile milyonlarca insana hizmet veren sektör lideri bir mağaza zincirini yönetiyor. LC Waikiki, KMG tarafından hazırlanan ve 6 ayda bir yayınlanan Hazır Giyim Tüketim Endeksi Raporu’nda 2004 yaz döneminden bu yana pazar liderliğini koruyor.

Hedef Avrupa’da ilk üç…

2009 yılında yurt dışı yatırımlarına başlayan LC Waikiki Mağazacılık, Avrupa’daki ilk LC Waikiki mağazasını Romanya’da açtı. Bugün, Romanya, Irak, Arnavutluk, Kazakistan, Azerbeycan, Bulgaristan, Bosna Hersek, Rusya Suriye, Mısır , Almanya, Polonya, Gürcistan olmak üzere 13 ülkede 43 mağazaya sahip olan LC Waikiki Mağazacılık yurtdışındaki mağaza sayısını yıl sonuna kadar 48′e çıkarmayı planlıyor. 2012’den itibaren Türkiye dışındaki pazarlarda hızla yayılmayı hedefleyen LC Waikiki Mağazacılık, 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olmak vizyonuyla hareket ediyor.

LC Waikiki Bayilik bilgileri – Bayilik Şartları

Lc waikiki Türkiye genelinde bayilik veya franchising verme sürecini durdurmuştur. Lc waikiki’yi yurt dışında bayilik – franchising açmak için arayabilirsiniz. Tel : +90 212 657 55 55


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.