2013 Yılında Gıda Sektörü
gida-1
Gıdada yenilik ve farklılık algısı hiç olmadığı kadar önemsenmeye devam edecek. 2013, gıdayla uğraşan küçük ve orta ölçekli kuruluşlara yeni şanslar getirecek…2013’ün 52 haftası boyunca sitemizin girişim sayfalarında daha çok farklılığa tanıklık edecek, proje önerileri üzerinde düşünerek değişik fırsat kapılarını aralayabileceksiniz.

Tam da bu aşamada 2013 için gıda sektöründe hangi işlerin daha fazla önem kazanacağına ilişkin ipuçlarını bilginize sunma ihtiyacı duyduk. Sayfalarımızın hacmi oldukça sınırlı. Rakam ve detay planlara girmeden gıda sektöründe öne geçecek birkaç öneriye yer vermek yararlı olacaktır diye düşünüyoruz.

Umarız 2013’te gıda sektörüyle ilgili proje bazında yapacağımız detay açıklamalar ilginizi daha da artıracak, bu ipuçlarının arka planına ulaşmış olacaksınız.

Nüfus patlaması yaşayan ve giderek kirlenen dünyamızda nispeten temiz kalmış Anadolu topraklarındaki küçük hacimli girişimler sizin 2013 şansınız olabilir. Şimdilik 6 girişim fırsatını anlaşılabilir basit bir üslupla dikkatinize sunmakla yetiniyoruz…

Tüketimi bitmeyecek tek sektör gıda…Doğal olarakta yatırım yapıldığında sizi asla yarıyolda bırakmayacaktır.Bugüne kadar bir çok iş fikrini siz okurlarımızla paylaştık,burada size gerçek anlamda orjinal fikirleri ileteceğiz.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.