20 bin TL ve Altında Bayilik Veren Firmalar
bayilik
1- Bayilik veren firma KIDS EDUCATION ACADEMY : Amerika’da yaygın olarak kullanılan eğitim programı, KIDS EDUCATION ACADEMY ile yollarını birleştirdi. Çocuklarımızın gelişimleri göz önünde bulundurularak çoklu zeka kuramı ve etkin öğrenme yöntemi ile hazırlanan programlar eşliğinde klasik kreş anlayışına son veren KIDS EDUCATION ACADEMY’de çocukların yetenekleri ön plana
çıkarıldığından becerileri artmaktadır. KIDS EDUCATION ACADEMY ‘i diğer kreşlerden ayıran en önemli etkenler; EARLY ENGLISH (Erken İngilizce) ve EARLY MATH (Erken Matematik) eğitimleri. Bayilik hakkında daha deyalı bilgi almak için bu siteyi inceleyebilirsiniz.
www.kidseducationacademy.com

2- Bayilik veren firma Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi : 2010 yılında kurulan ve bugün sektörün lider kuruluşları arasına giren Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi Türkiye, Avrupa Balkanlarda Kurumsal ve lider fast food zincirlerinden biridir. Samsat Çiğköftecisi 4000 yıllık çiğköfte ve yeni Lezzetleri modern tesislerinde en sağlıklı hijyenik koşullarda üretim sunmaktadır. 2012 yılında bağlı olduğu şehir ve ilçede örnek gıda tesisi ödülünü almaya hak kazanmıştır. Türkiye, Avrupa Balkan ülkelerinde 200′ü aşkın satış noktasında sizlerin beğenisine sunulmaktadır. 2013 yılındaki hedefi ; Tüm Avrupa’da söz sahibi olabilmektir, ilerleyeceğimiz yolda, sizlerin desteği ve tercihlerinizle Avrupa ve Türkiyede Emin adımlarla yürümektir.

Siz açacağınız bayilik için; Dükkanınızı buluyorsunuz ve Samsat çiğköftecisini arıyorsunuz. Müşteri danışmanlarımız sizi yönlendiriyor. Türkiye nin ve Dünyanın hangi şehir ve ilçesinde olursanız bizim ile çalışmaya karar verdiğinizde müşteri danışmanlarımız sizlerin yanına hiç bir ücret talep etmeden geliyor ve sizlere yardımcı oluyor. Sizlere anahtar teslimatı Samsat Çiğköftecisi Dükkanınızı sunuyoruz ,sadece gelen müşteri temsilcilerimiz dükkanınızda elektirik tesisatı yerlerini ve boya rengini belirliyor. Açacağınız Bayimizde müşteri temsilcilerimiz gerekli olan Tabela, Çiğköfte dolabı, Görseller ve tüm kurulum için ölçüleri alıp size 1 saat içinde fiyatlandırmanızı sizlerin ayırdığı bütçeye göre ayarlanmaktadır.En alt konsept olarak 7.000 TL ve en yüksek lüks konsept olarak ise 15.000 TL olarak yatırım yapmanız gerekmektedir. Her iki konsept ise sizlere herhangi bir maliyet çıkmayacaktır.Hangi şehir ve ilçede olursanız olun tarafımızca 2 gün boyunca ücretsiz eğitim verilecektir
Telefon: 0212 644 19 03
Web: www.samsatcigkoftecisi.com
E-mail: info@samsatcigkoftecisi.com

3- Bayilik veren firma Oxymate Bayilik : Türkiye’de başta büyük şehirler olmak üzere, Bölge bayiliği ve yetkili satıcılık statülerinde bir yapılanmaya gidiyoruz. Oxymate Markalı Oksijen Barlar, eğlence ve sağlıklı yaşam konseptini bir arada sunan ve Türkiye’de yeni tanınmaya başlanılan, ancak yakın gelecekte her köşe başında bulunacak, ileri teknoloji ile üretilen, tamamen Türk Malı bir teknoloji harikasıdır.

Hedef kitlesi, Spor salonları, VIP SPA ve benzeri işletmeler, cafeler, sinemalar, oteller, dershaneler, belediyeler ve daha bir sürü ortak yaşam alanıdır. %95 saflıktaki oksijenin, çeşitli aromalar eşliğinde 10-15 dakikalık seanslar halinde solunmasına Aromalı Oksijen Terapi Keyfi diyoruz, sizlere de bu keyfi sunmak istiyoruz. Oksijenli bakım ünitesi, hedef kitlesi kuaförler, güzellik salonları ve bakım ile ilgili tüm işletmeler olmakla birlikte, bakım ünitelerimizde de aromalı oksijen terapi yapılabilmektedir.

Oxymate bayilik İletişim
Onur KOZLUCA
Tel : 0533 397 47 28–0533 370 85 68


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.