20.000 TL Altında Bayilik Veren Firmalar
20 Bin tl altında bayilik almak istiyorsanız sizin için en uygun olan firmayla iletişime geçebilirsiniz.İlk defa bayilik verecek olanlar yada bayilik vermek isteyenlerde mesaj formuyla bizlere bayilik bilgileriniz sunabilirler.Ücretsiz bir şekilde yayınlanacaktır..
20 Bin tl altı bayilik veren firmalar…

20 bin lira altı bayilik veren firmalar
20 bin lira altı bayilik veren firmalar

1- Bebeto : Bebeto Eğlence Adası Bayilik Bedeli alınmadan stand kurulum ve ürün maliyetine yüksek kar marjı oranıyla kazandıran bir sistemdir. Sürekli Franchise ödemesi ve reklam katılım payı almayan Bebeto, Bebeto Eğlence Adası Bayilik açılacak hedef bölge olarak Türkiye’nin tüm AVM’lerini gösteriyor. Bebeto bayilik şartlarında aranan işyeri özelliklerinde AVM içi orta kiosklar isteniyor. Bayilik adaylarında aranan özelliklerde; Tüketici odaklı yeniliklere açık, kazan-kazan felsefesini benimseyen adayları tercih ediyor.

Bebeto Bayilik İletişim
Tel : 0212 875 86 90
Fax : 0212 875 86 89
E-Mail: kervangida@kervangida.com.tr

2- Vanilly : Vanilly; sıradışı ve benzersiz ürünleri, orjinal reçeteleri ve yepyeni lezzetleri mümkün olan en pratik şekilde tüketici ile buluşturarak alışılmış waffle ve diğer sıradan tatlılar üzerine yeni bir sayfa açıyor. Bu benzersiz lezzet deneyimini herkese yaşatmak için girişimcilere ürün, makine ve franchising desteği sağlıyor.

Vanilly Bayilik İletişim
Tel : 0212 326 8338
Fax : 0212 310 50 99
E-mail: info@vanilly.com.tr

3- Mc. Bubbles : Mc. Bubbles; Dünya’da yaygın olan Bubble Tea’yi yurtiçi ve yurtdışıda eğitim almış profesyonel ekibi ile Türkiye’de tanıtmak isteyen Mc. Bubbles, AVM’ler de kurulacak stand ve kiosklarda 5 bin ile 7.500 euro aralığındaki yatırım bedeli ile girişimcilere iş imkanı sunuyor. Mc. Bubbles ürünleri nedir diyenler, Çaylar, Bobalar, Jellyler, Tozlar ve Şuruplar.

Mc. Bubbles Bayilik İletişim
Tel & Fax: 0232 463 03 36
E-posta: info@mcbubbles.com.tr

4-Vip Perfume : Elegance Vip Perfume mimari konseptinin değiştirilmeden uygulanması, mağazanın işlek ve popüler bir cadde üzerinde olması, en az 10 m2’ile 30 m2 lik bir alan bulunması, cephesinin makul bir şekilde açık bulunması, fark edilebilir bir noktada olması, dekora sadık kalınması, Elegance Vip Perfume ait tüm ürün çeşitlerinin bulundurulması ve başka ürün satılmaması gibi şartlar yer almaktadır. Ürün çeşidinin tamamının bulundurulmasını gerektirmektedir. Satışta zorunlu herhangi bir kota uygulamamız ve en az sipariş gibi zorunlu bir yaptırımımız bulunmamaktadır. Dekarasyon (mobilyalar, cam, çerçeve, boya vs) + Ürün (2200 adet 55cc parfüm) ortalama yatırım maliyeti 10.000 TL ile 13.000 TL arasında olmaktadır. Elegance Vip Perfume bayilerinden Franchising sistemine giriş bedeli, satılan üründen kar marjı ve reklam desteği gibi ödemeler talep etmemektedir.

Elegance Vip Perfume Bayilik İletişim
Tel: 0212 598 89 21
E-Mail : info@elegancevipperfume.com
5- Oxymate Bayilik : Türkiye’de başta büyük şehirler olmak üzere, Bölge bayiliği ve yetkili satıcılık statülerinde bir yapılanmaya gidiyoruz. Oxymate Markalı Oksijen Barlar, eğlence ve sağlıklı yaşam konseptini bir arada sunan ve Türkiye’de yeni tanınmaya başlanılan, ancak yakın gelecekte her köşe başında bulunacak, ileri teknoloji ile üretilen, tamamen Türk Malı bir teknoloji harikasıdır.

Hedef kitlesi, Spor salonları, VIP SPA ve benzeri işletmeler, cafeler, sinemalar, oteller, dershaneler, belediyeler ve daha bir sürü ortak yaşam alanıdır. %95 saflıktaki oksijenin, çeşitli aromalar eşliğinde 10-15 dakikalık seanslar halinde solunmasına Aromalı Oksijen Terapi Keyfi diyoruz, sizlere de bu keyfi sunmak istiyoruz. Oksijenli bakım ünitesi, hedef kitlesi kuaförler, güzellik salonları ve bakım ile ilgili tüm işletmeler olmakla birlikte, bakım ünitelerimizde de aromalı oksijen terapi yapılabilmektedir.

6- KIDS EDUCATION ACADEMY : Amerika’da yaygın olarak kullanılan eğitim programı, KIDS EDUCATION ACADEMY ile yollarını birleştirdi. Çocuklarımızın gelişimleri göz önünde bulundurularak çoklu zeka kuramı ve etkin öğrenme yöntemi ile hazırlanan programlar eşliğinde klasik kreş anlayışına son veren KIDS EDUCATION ACADEMY’de çocukların yetenekleri ön plana çıkarıldığından becerileri artmaktadır. KIDS EDUCATION ACADEMY ‘i diğer kreşlerden ayıran en önemli etkenler; EARLY ENGLISH (Erken İngilizce) ve EARLY MATH (Erken Matematik) eğitimleri. Bayilik hakkında daha deyalı bilgi almak için bu siteyi inceleyebilirsiniz.
www.kidseducationacademy.com

7- Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi : 2010 yılında kurulan ve bugün sektörün lider kuruluşları arasına giren Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi Türkiye, Avrupa Balkanlarda Kurumsal ve lider fast food zincirlerinden biridir. Samsat Çiğköftecisi 4000 yıllık çiğköfte ve yeni Lezzetleri modern tesislerinde en sağlıklı hijyenik koşullarda üretim sunmaktadır. 2012 yılında bağlı olduğu şehir ve ilçede örnek gıda tesisi ödülünü almaya hak kazanmıştır. Türkiye, Avrupa Balkan ülkelerinde 200′ü aşkın satış noktasında sizlerin beğenisine sunulmaktadır. 2013 yılındaki hedefi ; Tüm Avrupa’da söz sahibi olabilmektir, ilerleyeceğimiz yolda, sizlerin desteği ve tercihlerinizle Avrupa ve Türkiyede Emin adımlarla yürümektir. 20 bin TL ve altında bayilik veren firmalar

Siz açacağınız bayilik için; Dükkanınızı buluyorsunuz ve Samsat çiğköftecisini arıyorsunuz. Müşteri danışmanlarımız sizi yönlendiriyor. Türkiye nin ve Dünyanın hangi şehir ve ilçesinde olursanız bizim ile çalışmaya karar verdiğinizde müşteri danışmanlarımız sizlerin yanına hiç bir ücret talep etmeden geliyor ve sizlere yardımcı oluyor. Sizlere anahtar teslimatı Samsat Çiğköftecisi Dükkanınızı sunuyoruz ,sadece gelen müşteri temsilcilerimiz dükkanınızda elektirik tesisatı yerlerini ve boya rengini belirliyor. Açacağınız Bayimizde müşteri temsilcilerimiz gerekli olan Tabela, Çiğköfte dolabı, Görseller ve tüm kurulum için ölçüleri alıp size 1 saat içinde fiyatlandırmanızı sizlerin ayırdığı bütçeye göre ayarlanmaktadır.En alt konsept olarak 7.000 TL ve en yüksek lüks konsept olarak ise 15.000 TL olarak yatırım yapmanız gerekmektedir. Her iki konsept ise sizlere herhangi bir maliyet çıkmayacaktır.Hangi şehir ve ilçede olursanız olun tarafımızca 2 gün boyunca ücretsiz eğitim verilecektir.
Telefon: 0212 644 19 03
Web: www.samsatcigkoftecisi.com
E-mail: info@samsatcigkoftecisi.com


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.