10.000 TL Altı Bayilik Veren Firmalar
Firmalar bayilikler vermeye devam ediyor.Sizlerde bayilik almak istiyorsanız bizi takip ederek istediğiz şartlarda bayilik bulabilirsiniz.
10 bin tl altı bayilik veren firmalar..

1– Gooalstar : Gooalstar, Alman orijinli elektronik futbol kalesi Kick-Point, penaltı atışının isabet ettiği noktayı ve topun hızını ölçüyor, ekrana yansıtıyor. Değerlendirme elektronik yapıldığı için seçenekler sınırsız. İsabet noktalarına puan verilerek katılımcılar aralarında yarışabiliyor, belli noktalar vurulduğunda hediyeler kazanılabiliyor, bilmeceler çıkıp kazananlara ödüller verilebiliyor, sponsor logoları ekranda ve penaltı karnelerinde yer alabiliyor. vb…

Alman orijinli futbol arenası Gooalcage, iki kişinin girip teke tek futbol düellosu yaptığı, dairesel bir kafes. İki mini kalesi var, rakibin kalesine üç gol atan bu düelloyu kazanıyor. Tempo, heyecan ve eğlence dorukta yasanıyor.

Gooalstar Bayilik İletişim
Tel : +90 216 428 08 88
Fax : +90 216 428 08 92
E-Mail: info@gooalstar.com

2- Gemlik Zeytin ve Ürünleri : 10 000 TL MAL BİZDEN, TABELA BİZDEN, DİZAYN DOLAPLAR BİZDEN, DUVAR KAĞIDI BİZDEN, MASA SANDALYE, BİZDEN, REKLAM DESTEĞİ, 10 000 BROŞÜR BİZDEN, 1 000 MAGNET (YAPIŞTIRMA) BİZDEN, 1 000 KARTVİZİT BİZDEN, % 70 KAR MARJIYLA PARA KAZANMAK SİZDEN.

Gemlik Zeytin ve Ürünleri Bayilik İletişim
Yetkili : İbrahim Kurtoğlu
Tel : 0532 545 61 63

3 – NE ALIRSAN 5TL İHRACAT FAZLASI SATIŞ NOKTASI : İHRACAT FAZLASI ÜRÜNLERİ SATIŞINI ORGANİZE EDEBİLECEK. İŞLEK BİR CADDE ÜZERİNDE OLMASI KOŞULUYLA GİRİŞİMCİLERE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR.

  • SATIŞ KONSEPTİNDE BAY, BAYAN, ÇOCUK, KAZAK, PANTOLON, GÖMLEK, EŞOFMAN, CAPRİ, PENYELER, T-SHİRT, ELBİSE, TAYT GİBİ BİNLERCE ÇEŞİT OLACAKTIR.
  • HER GÜN YADA İKİ GÜNDE BİR YAKLAŞIK 100 FARKLI ÜRÜN TEMİNİ TARAFIMIZDAN YAPILACAKTIR.

BAYİLİĞİ ALACAK OLAN KİŞİLERİN VERGİ LEVHASI ŞARTI YADA FİRMASININ OLUP OLMADIĞI ÖNEMLİ DEĞİLDİR. İSTERSE KENDİ ŞİRKETİ ÜZERİNDEN, YA DA FİRMAMIZIN VERGİ LEVHASINI KULLANABİLİRLER. NE ALIRSAN 5TL İHRACAT FAZLASI SATIŞ NOKTASI ŞU ANDA 8 ŞUBESİ İLE HİZMET VERMEKTEDİR.

İletişim : 0 (536) 635 02 62

4 – Technolog bayilik :  Technolog bünyesindeki nano teknolojik ıslak mendil formatındaki ürünlerle Ekonomisttarafından ‘Krizde kazandıracak iş fırsatları arasında’ gösterildi. Kukuroğlu Kimya Tekstil Paz Ve Dış Tic. tarafından üretilen Technolog markalı cam koruyucu, yağmur kaydırıcı, buğu önleyici, torpido koruyucu, ahşap kaplamaları koruyan, araç içi bakımı yapan ıslak mendil formatlı ve nano teknoloji harikası ürünler, 2010 ile birlikte bayi ve distribütör ağını genişletecek.

Technolog yurt içi ve yurt dışı girişimcileriyle birlikte 2008 yılında 2,5 milyon, 2009 yılı ile birlikte 3.8 milyon adet ürün satışı gerçekleştirdi. Yeni markası Technolog birbirinden farklı 14 nano teknolojik ürünüyle bayi ve distribütör ağına yeni girişimciler dahil etmek istiyor.

KUKUROĞLU KİMYA TEKSTİL PAZ VE DIŞ TİC
Tel: 0 258 213 68 00 (pbx)
Faks:0 258 213 69 77
www.technolog.com.tr

5 –  Reha Medin : Reha Medin, diğer markaların aksine, emlak franchise girişimcisinin ürettiği kazançladan hiçbir pay talep etmemektedir. Emlak franchiselarının bölgeleri, nüfus yoğunluğu, iş potansiyeli, proje ve kentsel dönüşüm alanlarına yakınlığı dikkate alınarak belirlenmekte ve aynı bölgeye birden fazla temsilcilik verilmemektedir. Açılan her yeni emlak franchise ofisine matbu evrakları, web sitesi ve buna ait tüm iletişim sistemleri kurulumu, afiş örnekleri ve ofislerin ihtiyacı olan tüm kurumsal kimlik taşıyan ürünleri başlangıçta bedelsiz olarak sağlanmaktadır.

Reha Medin Emlak Hizmetleri Genel Merkezi büyük projelerin aktif pazarlamasını üstlenmekte ve yaptığı anlaşmalar neticesinde pazarlama faaliyetlerini temsilcilikleriyle paylaşmaktadır. Reha Medin Emlak Hizmetleri’nin ana felsefesi emlak franchiselarıyla paylaşımlı çalışma modeline dayanmaktadır. Temsilcilerimiz ortak işlerinden doğan kazançlarını kendi aralarında paylaşmaktadırlar. Reha Medin, isim hakkı bedeli istemiyor. Başlangıç sermayesi için gerekli olan sermaye ise 5 – 20 bin Dolar arasında değişiyor.

Telefon :+90 212 330 33 03
Fax :+90 (212) 330 33 09
E-Posta : info@rehamedin.com


admin hakkında 1327 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.